Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Antiek ivoren borstbeeld met hoofdtooi in goede staat 18cm.
Album met diverse oude ansichtkaarten 1e helft 20e eeuw 5x24x28cm Cond:G
Zeldzame Friese klok, kantoortje met scheepjesmechaniek omstreeks 1800 in goede staat 102cm met vergulde houten beelden, en originele beschildering.
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.
H.Baumgart (Horst 1932) Duitse school, vossenjacht in een bos olieverf op paneel. 60x80cm Cond: G
Chechowska Poolse school omstreeks 1960, vrouwelijk naakt in kubistisch interieur, olieverf op linnen 75x101cm Cond:G