Oude blikken speelgoed zijspan motor omstreeks 1950 nr 605 (voorwiel los) 13x18x11 Cond:R
Vier delen oud blikken speelgoed, stoommachine Bing omstreeks 1920 Duitsland, stoommachine mamod England omstreeks 1980, twee stoomwalsen KDN Tsjechië, en Kovap (2e helft 20e eeuw +doos) 16-22cm Cond...
Antieke pop en poppenwagen 19e eeuw, pop Frans met gelede lichaam met strohoed en extra kleertjes(glazen ogen)hoofd van papier mache 45cm Cond:R poppenwagen in goede originele staat, met originele lak...
Grote Franse Unica looppop 75cm omstreeks 1930 in originele staat Cond:R/G
Lot oud Duits blikken Märklin speelgoed omstreeks 1930, electrisch, lok met tender, 3 rails en wagon (bespeeld) 13-27cm Cond:R/G
Antieke Kathe Kruse pop omstreeks 1930 met stoffen lichaam en hoofd van papiermache (lichte beschadigingen hoofd) 51cm Cond:R
Houten poppenkeuken (vermoedelijk Duitsland) ca. 1900-1930 met tegeldecor, blikken haard en diverse accesoires (eethoek, blikken koffiemolen, pannen, ketel, porselein, keramiek etc.). Geheel in goede ...