Zes vergulde gegraveerde Russische bekers met gravering in koffer 2e helft 20e eeuw in goede staat. 18.3x7,2ø Cond:G
Grote gesigneerde Art Deco messing dekseldoos met gravures ca. 1930 door KHW Awörle München nr. 65 in zeer goede staat 36x28x7cm.
Twee Jugendstil Duitse tinnen sierborden met vijvervoorstellingen ca. 1900, gesigneerd H. Baade. Glazen stenen in de ogen van de dieren (enkele missen) ø20cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Zeldzame klein miniatuur schildpad doosje, 19e eeuws met been, in goede staat. 3x5,2x3,3cm
Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G
Antieke vergulde messing bewerkte tafelschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 9xø27cm.
Marmeren asbak met bronzen Schotse terrier ca. 1930 (chips asbakrand) 18,5x16x7cm. Cond.: R-G
Twee natuurstenen boekensteunen met wilde zwijnen van compositiemetaal (minimale chips) 17,5x11x9cm Cond:G
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Twee zware 19e eeuwse bronzen vergulde kannen (van boven dicht) sierstukken met historisme voorstelling met figuren rondom(fijn uitgewerkt) in goede originele staat 29,5cm Cond:G
Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G
Oude Chinese houten sterrencompas omstreeks 1920(lichte beschadigingen oppervlakte) 30,5x2,5 cm Cond:R
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen wandkandelaren met damesbustes, in originele staat 29x21x13 Cond:G
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G