Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm
Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G