This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Kast met deurtjes en laden
Starting price 90 EUR

Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.

Meubel
No reserve price

Meubel

Ladenkastje als bureau
Starting price 600 EUR

Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G

Salontafel
Starting price 120 EUR

Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.

6 Stoelen
Starting price 200 EUR

Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.

Secretaire
Starting price 1.500 EUR

Zeldzame Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire omstreeks1840 met hoedendoos opzet, dolfijnen, mooie originele kroon, binnenwerk met diverse lades, zuilen etc. in originele staat. 230x120...

Vitrinekast
Starting price 60 EUR

Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm

Wortelnoten tafeltje
Result: 220 EUR

Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G

4 Stoelen
Result: 30 EUR

Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G

Mahonie tafeltje
Result: 30 EUR

Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G

Mahonie theetafel op wieltjes
Result: 40 EUR

Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G

Halve maan tafel
Starting price 60 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Halve maan tafel
Starting price 60 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G

Biedermeier kast
Result: 100 EUR

Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G

Bureau
Result: 170 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G

Etagere met intarsia
Result: 75 EUR

19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G

Stoeltje
Result: 30 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Rolbureau
Starting price 400 EUR

Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.

Barokstijl tafeltje
Result: 20 EUR

Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.

Hutkoffer
Starting price 30 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Kersen stoel
Result: 35 EUR

Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G

Mahonie kapspiegel
Starting price 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G

Engels dressoir
Result: 35 EUR

Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 120x43x91cm.

Groene kist
Starting price 40 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63