Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws kamerscherm met gobelin achter glas, met floraal decor en rocailles in zeer goede originele staat. 126x100x50cm
Pallisander naaitafel omstreeks 1860, met vakverdeling en lade, op deksel opbergvak(scharnier los) met wolhouder en gedraaide poten, in goede originele staat. 80x51x38cm
Oude etagere tafel met intarsia op beide bladen: 1x landschap met paardenkar en figuren en 1x vrouw aan het handwerken. Tafel is van notenhout met mahonifineer 1e helft 20e eeuw 68x53x32cm. Cond.: G
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm
Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.
Grote Italiaanse Barock vitrinekast, 2e helft 20e eeuw, notenhout met florale intarsia en snijwerk, 8- deurs. Kast verkeerd in een prachtige toestand. 245x54x232cm Cond:G
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, 1 deurs 2e helft 20e eeuw van wortelnoten. 225x140x44 Cond:G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R
Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...
Zeldzame renaissance schrijfkabinet ca. 1700, Zuid-Duits of Zwitsers. Binnenkant geheel met lades en een schrijfklep (klep heeft ook een ingelegd stuk lei om op te schrijven). Laden zijn bekleed met w...
Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...
Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm
Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G