This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Aardewerken fles
Result: 30 EUR

Aparte Hollandse keramieken jenever fles, Nederland in de oorlog 1940 met afbeeldingen rondom betreffende wapentuig, Loogmans en zn N.V. S'Hertogenbosch , 27x10.5ø Cond:G

2 Dekselpotten
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Fayence dekselpotten met floraal en bamboe decor(gemerkt) 1deksel gelijmd. Cond:R-G

6 Delen porselein
Result: 25 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

Petrus Regout set
Result: 25 EUR

Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.

6x Kop & Schotel
Result: 160 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R

Kang Xi bord
Result: 190 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G

4 Kang Xi schotels
Result: 135 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy schotels met Chinese vrouwen en kind decor, gemerkt 17e en 18e eeuw , 1 goed, 3 lichte randschade 10ø cm Cond:R/G

Wedgwood borden + peper/zout stel
Result: 180 EUR

Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G

2 Chinese schotels
Result: 330 EUR

Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G

Imari schotel
Result: 25 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G

Chin. miniatuur porselein
Result: 110 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes, waaronder drie knobbelvaasjes met floraal decor, een Geisha vaasje en een vaasje met floraal decor (chip) 18e en 19e eeuws. 4,5-9cm Cond:R/G

Kop & Schotels, Kang Xi
Result: 550 EUR

Vier antieke Chinese Kang Xy kop en schotels(gemerkt) 17e en 18e eeuws, twee kop en schotels goed, twee kop en schotels met randschade, 1 kopje minimale chip +/- 5x10,3ø Cond:R/G