Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G
Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Zeldzame grote 17e-18e eeuwse ets (beschadigd) AA.LL.Societas Excudit Vienne et Aug. Vindel. Cum Gratia et Privileg SAC. Cees Majest. een stadsgezicht met ontelbare figuren, oriens, meridies, occidens...
David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G
Petrus Theodorus van Wijngaerdt 1856 ( 1816 - 1893 Hollandse School, groot zeldzaam werk ), olieverf op linnen, interieur van adel met officier en zijn familie met familiewapen op stoel 68x80cm. Cond....
Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G
Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.
M.de Jongere Amsterdam 1912-1978 Rotterdam, sleepboot te Rotterdam olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G
Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm
J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G
Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G
J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G
Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Monogram mogelijk Marius Bauer, M.B of W.S. oosters landschap aquarel op papier 25x20 Cond: G
Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
J.W. van Trirum interieur met spelende poezen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Chinese man in bergen 94x77cm. Cond.: R-G
F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G
F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G
Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G
Prachtige 17e/18e eeuwse tekening door C.Visscher pint en H.V Vugt. met wit, voorstellende een verliefd stel met blokfluit bij standbeeld, tekening op papier 34x25,5cm Cond:R/G
Hollands strandgezicht (copie Krause) 20e eeuw, olieverf op linnen, vele figuren op het strand 75x50cm. Cond.: G
Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Emile Fiala ( 1869 - 1960 Tjechië), olieverf op paneel, liggende naakte dame met hond 81x60cm. Cond.: G
G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw zieke vrouw met dokter, olieverf op linnen, 64x75 cm Cond:G
Twee leuke 18e eeuwse werken: 1x aquarel bloem 12x9cm. en 1x sepia met putti, gesigneerd (J. Buys?) 27x9cm. Cond.: G
Verso Colosukow? Russische school moeder met kind, olieverf op linnen 60x41 Cond:G
Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, melkende Boerin houtsnede op papier Cond:R
Adri Verveen 19-12-1988 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Oscar Becker (Duitse school) stadsgezicht met vissersvolk bij avond, olieverf op linnen, 60x80cm Cond:G
W.Donaubauer, Duitse school 1866-1949. landschap met dorp olieverf op paneel 27x39. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw dame in interieur olieverf op paneel 24x30 Cond:G
Drie oude miniaturen 20e eeuw 2x erotisch en 1x officier 13-15,15 Cond:G
Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G
Onduidelijk, Henriette Ponsi? 19e eeuw stilleven met aardbeien, olieverf op linnen Cond:G
Gesigneerd H.Kuijten, vrouwelijk naakt, olieverf op paneel 51x41 Cond:G
G. Stevens 20e eeuw paardensmederij, olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, waarschijnlijk Russische school, portret van een oudere vrouw(beschadigd) olieverf op paneel 50x73cm Cond:R
Twee 18e eeuwse tekeningen op papier: 1x meisjesportret 14x11cm. en 1x herder met hond 12x14cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke waaier in vitrine omstreeks 1800 beschilderd met landschap (gouache) en figuren, gemaakt van bewerkt been in goede originele staat, 33x54x5cm
Gemengde techniek 17e/18e eeuw voorstelling met drie putti, een met sikkel, een met wijnglas, en een met tamboerijn, in goede staat. gemengde techniek op papier 17x20 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd C.de Bruijn? omstreeks 1930 Hollands havengezicht, olieverf op linnen 50x70 Cond: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919, zomers landschap met bomen, olieverf op linnen. Cond:G 61x48 cm
Prachtige 17e/18e eeuwse sepia tekening met diverse naakte figuren gesigneerd met een sterretje rechts onder( onderkant verkleurd en rechtsonder wormgaatjes) 29x20cm Cond:R/G
J.Haak 1989 stilleven met paddestoelen olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse etsen naar gravures van Johann Elias Ridinger (1698-1767), beide beschadigd en vochtvlekken, etsen op papier 65x46cm Cond:M
Ongesigneerd 21e eeuw, liggend vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 90x60cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Duitse maritieme etsen(gravure) door Mart Engelbrecht exc.a.v. I.Rigaud.Inven.(1684-1756) 1, ein Schiff ins mehr gelassen.2, der streit zi Schiffe.3,der Schiffbruch zeidende.4,...
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G
Diemers (Niederbreisig, Duitse School), olieverf op paneel, spinnende oma met kind 60x80cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, landweg door Twents bos 60x80cm. Cond.: G
Achterglasschildering Russische school Vecenaj Leportinot 1974, winters landschap met figuren, olieverf op glas 55x47cm Cond:G
Oud Affiche Toulouse Flautrec 1954, beschadigd, drukwerk op papier, Cond:M 50x70cm
Ongesigneerd omstreeks 1930 Rotterdamse haven, olieverf op linnen, 50x66cm Cond:G
Wolfgang Reinke, Berlijn '95 Duitse school, abstracte compositie, acryl op papier, 58x51cm Cond:G
Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vossenjacht, olieverf op paneel. 153x75
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1880 waarschijnlijk W.Lammers, hoenderhof, olieverf op paneel 14x10.5 Cond:G
Henk Verdonck 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met kasteeltje en figuren 50x40cm. Cond.: G
R. de ST Delis omstreeks 1930 le Havre Franse school, boomgaard met koeien olieverf op linnen, 55x46 Cond:G
Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G
J.C. v.d Heijden 1911-1992, boerderij met waterput, boerin en kippen olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Huib Daniels, 20e eeuw,magere brug Amsterdam, olieverf op paneel,19x18cm Cond:G
G.Z. de Wetstein -Pfister monogram 1867-1942, oppasser in de dierentuin, aquarel op papier 16x9cm Cond:G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Duitse etsen\gravures, Johan MichaelProbsst exc.av 1701-1771. 1, Unser lieben Frauen Kirche zu sevilien samt ihre höhe und dicken Türen. 2,Prospect des Trajanischen goldenen Thurns und...
J. Lamers fecit, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 23x33cm. Cond.: G
W. Tiedjen Duitse school 1881-1950, netten drogen a.d kade olieverf op paneel 40x55 Cond:R
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap 50x60cm. Cond.: G
J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op linnen, 50x60 Cond:G
Martin van Waning Den Haag 1884-1972 Dokkum Drentse boerderij met boer en boerin, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Duitse etsen, Cum Pr.S.C.Mai Wolff Excudit.1, St Niclas-Berg von Vilshofen.2, Das Schloss Lommis.3, Wertelsheim von Neustadt.4,Der Müller neben dem Becken oberhalb Passau. 30x19...
Vero Wurtenaar 17e/18e eeuw, studie hondenkoppen, rood krijt op papier 18x24 Cond:G
H.G.Gandy(Henry George 1874-1950) oosterse zijlboten bij avond voor kust, aquarel op papier 34x20cm Cond:G
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G
Ton Ankone (Oldenzaal) Twentse windmolen met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
W.A van Leeuwen, mand met paddestoelen olieverf op linnen, 40x30cm Cond:G
Monogram V.T.W. ca. 1930, olieverf op linnen, biddende monnik 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School?), olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren 23x20cm. Cond.: G