Zeldzame 18e eeuws antiquarisch verzamelalbum met 26 etsen(gravures) omstreeks 1790-1810 Hollandse scheepvaart te Amsterdam bij P.Ijver, J.Smit en zoon en F.W. Grebbe (m.Sallieth sculp 1749-1791) in r...
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Nicolaas Syvert Bastert, Maarserveen 1854- Loenen a/d Vecht 1939, Huizen en ophaalbrug langs de Vecht, olieverf op linnen 56x81cm.
Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R
Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G
F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G
Willem Steelink 1856-1928 boer in schapenweide aquarel op papier 39x32 Cond:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G
Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G
J.F.L van Leemputten, Belgische school 1831-1924 kippen bij hooiberg, olieverf op linnen 24x17 Cond:G
Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G
Onduidelijke signatuur, A.M... 19e eeuw, bergachtig landschap met schaapskudde, olieverf op linnen 130x75cm Cond:G
David Schulman Hilversum 1881-1966 Laren, haven van Spakenburg, olieverf op linnen 41x41 Cond:G
Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G
F.W.Swart 19e eeuw, gedateerd 1800, vader vertrekt bij gezin, olieverf op paneel 38x36 Cond:G
F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G
Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, landweg door Twents bos 60x80cm. Cond.: G
Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R