Oude speelgoed stoommachine, 2e helft 20e eeuw van Jensen Pensylvania, in originele doos, en in goede staat 23,5x22,5x22,5cm Cond:G
Antieke Duitse Doll speelgoed machine met originele lithografie, D.C made in Germany, compleet met brander 26x17x21cm Cond:R/G