Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G
Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G
Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas, uiterst gedetailleerd beschilderd. Kang Xy gemerkt met bergachtig landschap en huizen langs de kust, in zeer goede staat 17x9øcm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm
Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Imari dekselvazen met Foohonden en floraal decor (van 1 deksel is de foo-hond gerestaureerd) 56x25cm ø Cond:G
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G
Vijf 18e eeuwse capucijner chinese kop en schotel met binnenin floraal familie Rose decor(twee schotels beschadigd, 1 kopje randschade)
Vier 18e-19e eeuwse Chinese familie Noir borden met florale decors(gemerkt) 18øcm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G
Antieke Majolica bloempot met zuil, 1e helft 20e eeuw gemerkt A , met groen glazuur, in goede staat 115cm.
Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G
Oude Chinees porseleinen vaas met wit glazuur Chen Lung gemerkt, in goede staat 17x6øcm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...
Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...
Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G
Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R
Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G
Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.