Frans porseleinen 19e eeuws servies, J. Petie, met handgeschilderde decors van figuren, goud en draak, bestaande uit: melkkan, koffiekan, theekan, suikerpot, schaal en 12x kop & schotels. Minimale bes...
Drie zeldzame grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot en floraal decor(lichte randschade) in zeer goede staat ø 27,7cm Cond:G
Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G
Zeldzame antieke Chinese Yixing theepot, met krekel en bamboedecor (deksel gelijmd) gemerkt Chen Ming Yuang (1662-1735) Cond: R
Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G
Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Kang Xy gemerkte dekselpot met vogel en floraal decor, 17e-18e eeuws(haarlijn) 14x10ø Cond:R
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Kavel met 24 delen 18e eeuws Chinees porselein o.a: 7 kommen Nanking Cargo (1x beschadigd), 6x kop & schotels met blauw-goud landschapsdecor, 5x kopjes groot, 2x schotels (minimale chips), 1x kop & sc...
Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G
Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Willem Coenraad Brouwer, Leiden 1877-1933 Zoeterwoude, bolvaas groen met bruin verlopen glazuur. 13x16ø Cond:G
Oude terracotta schenkkan, waarschijnlijk uit Khurvin (dichtbij Karaj), 900 - 800 BC in redelijk tot goede staat 31x20x16cm.
Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø cm Cond:G
Antieke Weense Goldscheider keramieken windhond, omstreeks 1920 gemertk, (minimale chips) Cond:R/G 26x38x14cm
Grote antieke Duits porseleinen tijger omstreeks 1920, Schwarzburger Werkstatten Arthur Storch, modelnr. U 1167, in goede staat 35x37x19cm
Achttiende eeuws Hollands tegeltableau, met kat en hond voorsteling (oudere restauraties) 52x79cm Cond:R
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Twee grote Duitse Fayence sierborden(Kurfürstenteller) omstreeks 1880 Historisme, polychrome beschildering, in goede staat 41-43cm
Groot antiek Duits majolica Historisme sierschotel met prtretten, wapens Römischer Kaiser 40øcm in goede staat
Zeer grote antieke oude Delftse knobbelvaas omstreeks 1920, floraal en vogel decor 62x27cm Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden met 19e eeuws zilveren hengsel met landschapdecor(grote bord twee chips) 18-22ø cm Cond:R/G
Antieke terracotta Urn vaas, gevonden bij opgravingen te Deventer omstreeks 1300 of ouder(vervorming) in goede staat met boekje waar de Urn in afgebeeld staat en beschreven wordt 29x28ø cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, met diverse drakenvoorstellingen en goudrand 47x32cm Cond:G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met foohonden en Geisha, bloemen en vogel decor(kang Xy gemerkt)(glazuurschade deksel) Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met tuindecor in goede staat 4x25,5ø Cond;G
Drie antieke Chinees porseleinen borden Kang Xy gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 24øcm
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 18-19e eeuw met rondom familie Roze figuren decor in goede staat 23x22øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat 46,7øcm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas, gesigneerd, met teksten en Chinese voorwerpen(chip rand deksel) met houten console, vaas is 44x25øcm Cond:R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors (gemerkt,) 4 haarlijnen en chips ø25cm. Cond.: R
Japanse 17e eeuwse porseleinen schotel met florale coulissen decor, chip, 31ø cm Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemen decor(1 haarscheur, minimale chip) 22,7-23,5øcm Cond:R/G
Zes delen oud antiek Chinees porselein( beschadigingen) 8-12cm Cond:R
Zeldzame antieke Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw republikeins, familie Roze, berglandschap met rivier en Chinese tekst en signatuur. 37,5x25,2cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden, met floraal en watervogel decor, met geschulpte rand, beide met oude haarlijn. 25,3øcm Cond:R/G
Twee 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels (chips schotels) een kang Xy gemerkt ø6x8,5cm Cond;R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Twee zeldzame 18e-19e eeuwse natuurstenen Chinese beelden, met rondom Chinese schriften en voorstellingen met Chinese kinderen bij karbauen (1 hoorn afgebroken) verder in goede staat. 22x10,5x8,5cm
Chinees porseleinen 19e eeuwse Kang Xi gemerkte vaas met symbolen decor, in goede staat 30x14cm ø Cond:G
Klein antiek Chinees Yixing theepotje met emaille bloesemdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw in goede staat 6,5x10x6cm ø Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en goud decor (haarlijn ) 22-22,5ø cm Cond:R/G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met diverse florale decors in goede staat (minimale chip) 22-23ø cm Cond:G
Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G
Oud Chinees Pekingglazen knobbelvaasje met drakendecor, stukje uit bovenrand. 15x7,5øcm Cond:R
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen 2-lichts wandlampen met decor van goud en opgewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw. In goede staat (minimale chip mogelijk) 32x31x14cm.
Twee Duitse Meissen porseleinen kopjes met bloemendecor en gouddecoratie, 20e eeuw in goede staat 8x7ø cm Cond:G
Vier delen Duits Meissen porselein, 20e eeuw, theepot, soepkom onderschotel kopje, in goede staat.
Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor gemertk: F.S. 95. handbeschilderd 35x25cm Cond:G
Oude Hutschenreuther porseleinen figurengroep, voorstellende 2 dansers omstreeks 1970 gesigneerd G.Granget, in zeer goede staat 25cm
Twee porseleinen Biedermeier kop en schotels met kasteeldecor, 21e eeuw naar oud voorbeeld, gemerkt A.R. 13x12øcm Cond:G
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G
Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. (u 1221 ) Cond:G 33x42x20cm
Vier delen oud Hongaars porselein, o.a. Herend Budapest Aquincun, Hollohaza (3 vazen en 1 kandelaar) in goede staat 16-22cm Cond:G
Twee oude Duits porseleinen Rosenthal vazen omstreeks 1980, 1 wit modern Beate Kuhn, 1 studioline gesigneerd blauw -wit. 16-17cm Cond:G
Oude Duitse porseleinen K.P.M ijsbeer, 2e helft 20e eeuw 10,5cm Cond:G
Oude Duitse Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend een zeehond, gesigneerd T.Kärwer, H220. omstreeks 1930 18x20x16cm Cond:G
Acht oude porseleinen schalen met Zwiebelmusterdecor o.a: 1x Blue Danube, en 7x dubbel zwaard en H, gemerkt Koppelsdorf (1 chip) 25-40cm. Cond.: G
Duitse Jugendstil keramieken bloempot, Bonn Franz Ant merlem omstreeks 1900 (stuk uit binnenrand) 25x30øcm Cond:R
Stadt Meissen vaasje porselein, 1000 Jahre Meissen 1929 met Chinees georienteerde florale beschilderingen en gouddecor, in goede staat 14x13cm ø Cond:G
Grote Duitse porseleinen Hutschenreuther dekselvaas met hoorn des overvloeds, bloemen en gouddecor Lorens Selb. omstreeks 1900 Jugendstil 39x18øcm in goede staat.
Oude Duitse Dresdner porseleinen kaarskandelaar met putti en rozen omstreeks 1950 in goede staat 20cm
Oude Duitse Thüringer porseleinen figuren groep, 20e eeuw Volkstadt Rudolstadt, twee musicerende figuren bij tafel.(beschadigd) Cond:R/G
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Antiek Frans Limoges porseleinen servies ca. 1900 bestaande uit: 23 borden, 1x grote schaal met treef, 10x soepborden, 12x ontbijtborden, 7x ovale schaal, 2x sauskom, 3x hoge schaal, 1x grote terrine,...
Antiek Frans porseleinen servies omstreeks 1920, gemerkt Haviland, met florale decors, bestaande uit o.a. 3 vleesschotels(chip grote schaal) 2 dekselterrines, 1 bobonschaal op hoge voet, 2 open diepe ...
Duitse Hutschenreuther vaas met floraal en gouddecor, 20e eeuw in goede staat Selb Bavaria, abteilung Für Kunst 16cm Cond:G
Drie oude antieke porseleinen kop en schotels, K.P.M omstreeks 1900 met gouddecor, Hutschenreuther Dresden, blauw, handbeschilderd met floraal decor, en P.K Karlsbad donkerblauw met goud en figurendec...
Oude Duitse Biedermeier stijl staande lamp, gemerkt Kayser 2e helft 20e eeuw in goede staat 77cm.
Twee antieke Perzische terracotta vaasjes, Iran, ca 1300 na Christus, 1 schenkkannetje en 1 hoge vaas (chips) 9-14,5cm Cond:R/G
Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...
Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G
Twee antieke Meissen porseleinen borden 19e eeuws, beide beschadigd, fijn geschilderd, florale decors 25øcm Cond:M
Drie grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors, in goede staat 22x19ø cm
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Kwispedoor, 8kantige brede kraag met binnenin coulissen landschap en floraal decor(scherf gelijmd) 10,3x12,3cm Cond:R
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G
Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G
Drie oude antieke Chinese gemberpotten 1e helft 20e eeuw (1 deksel gelijmd) Familie Verte 15x12cm ø Cond:R/G
Twee 19e eeuwse Engelse figuren, vrouwen zittend op ram, mogelijk vroeg Staffordshire, 1 goed 1 gewei beschadigd 14cm Cond:R/G
Twee antieke Staffordshire keramieken figuren omstreeks 1900, liggend figuur met boek en viool, en Dick Turpin te paard( arm liggende figuur gerestaureerd) 10-19cm CondR\G
Grote antieke Engels keramieken Staffordshire figuur met horlogehouder omstreeks 1900(chip) Cond:R/G 31x25x7cm
Zes antieke Engelse keramieken figuren Staffordshire 19e eeuws, officier te paard, vrouw op geit, man met doedelzak, romantisch paar, vrouw bij stam. Restauraties en beschadigingen. 9-21cm
Drie antieke Engelse keramieken figuren omstreeks 1900 man en vrouw op hocker en 1 zoutstrooier figuur met bierpul(chip)15-18cm Cond:R/G
Zeer groot porseleinen borstbeeld voostellende een buste van een vrouw met bloemenkrans, 20e eeuw in Jugendstil stijl, onduidelijk merkteken 52cm Cond:G
Grote antieke Chinese terracotta figuur Wei du Nord Dynasty A.D. 386-535, voorstellende een Chinese trommelaar, ( met expertise) rechter trommelstok gelijmd. 43cm Cond:G
Oude Duitse Rudolstadt porseleinen figuur van en dansend paar, met floraal en gouddecor, 20e eeuw, jurk beschadigd 16,5cm Cond:R
Twee Duitse Volkstadt porseleinen figuren, 1e helft 20e eeuw, zittende man, en vrouw met mand vol druiven (vinger en blaadje eraf) 14cm Cond:R/G
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw Italie een jongen met Ierse setter, en Napels figuur bloemenmeisje. gemerkt Cena 20-18cm Cond:R/G