Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G
Monumentale 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met grote foohond op de deksel(deksel gerestaureerd) 75x36ø Cond:R/G
Oude Majolica bloempot met zuil 20e eeuw met florale decors, 6 hoekig 78cm Cond:G
Oude antieke Chinese Yixing theepot met 5 Foohonden en hoog hengsel, zeldzame uitvoering (gemerkt 18e eeuws) 18x18x11ø cm Cond:G
Achttiende eeuws Hollands tegeltableau, met kat en hond voorsteling (oudere restauraties) 52x79cm Cond:R
Twee grote Duitse Fayence sierborden(Kurfürstenteller) omstreeks 1880 Historisme, polychrome beschildering, in goede staat 41-43cm
Grote antieke Chinees porseleinen familie Roze vaas omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, met diverse drakenvoorstellingen en goudrand 47x32cm Cond:G
Twee grote antieke Chinese gemberpotten 18e/19e eeuws met rondom Familie roze decor, in goede staat (1 chip deksel) 23x21ø cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen schotel met landschapsdecor in goede staat 46,7øcm Cond:G