Groot verzamelalbum met vooroorlogse postkaarten, Europa (kaft boek is slecht) 30x24x8 Cond:R/G
Twee antieke gesigneerde wit metalen plaquettes met figuren en tekst, omstreeks 1900 in zeer goede staat.
Antiek album postkaarten met veel (hoofdzakelijk) gekleurde postkaarten 1e helft 20e eeuw (o.a. Engeland, Amerika, Frankrijk, Duitsland, Nederland). Allen in originele staat 9,5x23x29cm. Cond.: G
Zilveren rijksdaalder Koningin Wilhelmina 1898 ZF/P