This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Staartklokje
Result: 20 EUR

Oude Friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met maanstand, mahoniehouten kast 88cm Cond:G

Schwarzwalder klokje
Result: 110 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Chinese aquarel, Chongdam
Result: 120 EUR

Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R

Gravure, 16e-17e eeuw
Starting price 50 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Schilderij, strand Scheveningen
Result: 450 EUR

Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G

Zilveren kruithoorn
Result: 50 EUR

Zilveren kruithoorn, miniatuur, 835/000. Kruithoorn voorzien van gravure van man en paard. MT.:Cornelis Komen, 's Hertogenbosch. 8x3 cm ca. 33,00 gr. Cond.:G

Engelse strakke tafelklok
Starting price 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snack omstreeks 1830 in Waldrow London halfuurslag op bel 41cm in goede originele staat

Eiken Junghans tafelklok
Result: 60 EUR

Antieke eikenhouten Junghans tafelklok met verzilverde wijzerplaat, 8 daag uurwerk, halfuurslag en geslepen glas in goede staat 29cm

Mahoniekist met penning, 19e eeuw
Result: 25 EUR

Antieke mahoniehouten dekseldoos met metalen Mozart penning, Mozart 1756-1791 slotplaatje mist 14x23x27cm

Weense regulateur
Result: 125 EUR

Mooie antieke notenhouten Weense regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen, weekloper met decentrale secondenwijzer (zonder slag) in goede staat 115cm Cond:G

Gouden ring met amethist
Result: 150 EUR

Elegante ring GG 585/000 met amethist. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, ø 16x12 mm, gezet in een gladde rand versierd met geschulpte bewerkingen. ø 56 ca. 5,0 gr.

Witgouden ring met saffier en briljant
Starting price 125 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant en saffier. Ring met een opstaande rozet inhet midden met midden in een blauw saffier, ø 3,5 mm, en daaromheen een rand met kleine briljanten in een royale zettin...

Jugendstil kamerscherm
Starting price 200 EUR

Groot antiek Jugendstil 3-delig kamerscherm ca. 1900 met floraal stikwerk en zweepslag motief (rafelig) 138x178cm. Cond.: R

Japans cloisoné
Starting price 50 EUR

Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.

Chinees gesigneerde snufbottle
Result: 75 EUR

Oude gesigneerde Chinese snuffbottle met landschap- en figuren decor 20e eeuw. In goede staat. 7cm

Bruno Bielerfeld
Result: 30 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Empire pendule, staande man
Starting price 2.000 EUR

Vuurvergulde Empire pendule met leeuwenpoten, rond 1800 met Romeinse voorstelling, man met wapenuitrusting (prachtige vergulding) 8 daags uurwerk met touwtjesslinger 38x27x13cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Result: 60 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 9-18cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Starting price 50 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Starting price 500 EUR

Han Bruinenberg copyist 1950-2015 geschilderde copy van Diego Rodriques de Silva Velazques (imposant schilderij) olieverf op linnen 140x107cm Cond:G

Franse reiswekker met slagwerk
Starting price 1.250 EUR

Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...

Odeurflacon met gouden dop en hals
Result: 170 EUR

Liggende kristallen odeurflacon met gouden dop en kraag, 585/000. Fraai geslepen peervormige kristallen flacon met gouden opgewerkte kraag en hoge gouden dop. Voorzien van binnenstop. 1,2x4x12cm. Dop ...

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo
Result: 8.000 EUR

Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...

Ongesigneerd schilderij, erotica
Starting price 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw jonge dame met oudere man, naakt gemengde techniek op papier 33x27cm Cond:G