Gouden collier ,585/000, met granaat. Fraaie gouden choker met ovale en ronde schakels, volledig bezet met granaten. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 12 mm. Lengte 42 cm. ca.17.5 gr. Eé...
Zilveren pijpcomfoor, Hollands 835/000. Zilveren langwerpige pijpcomfoor met gecontourneerde rand voorzien van Biedermeier krul gravures met koperen binnenbakje. Geplaatst op houten onderplaat met po...
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd '76 mogelijk Russische school, Naiëf geschilderd winterlandschap met figuren, olieverf op paneel 51x63cm Cond:G
Peter Cox 1912-1985 riviergezicht met berkenbomen olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Märklin H0 33645, Tegernsee-Bahn lok in originele verpakking en in goede staat
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, dienstmeid bij een glaskast, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Fleischmann startset 931201 (N Spoor) in originele verpakking, lijkt in complete staat inclusief transformator, rails, lok, wagons etc. Cond.: G
Märklin H0 37074, BR78 (Deutsche Bundesbahn, Epoche III) stoomlocomotief in originele verpakking, Cond.: G
Twee rijkelijk versierde servetbanden met floraal decor en voorzien van parelrand, Colen Hewer Cheshire, Chester, JL: D E 1904/1905, ø 4.5x2.5cm, en een eierdop met bloemversieringen. Henry Williamson...
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, romantisch landschap bij avond met visnetten en figuren 52x38cm. Cond.: R
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Odeurflacon met zilveren dop en kraag, 835/000. Langwerpig vierkant geslepen kristallen flacon met grote ronde bewerkte dop en hals. Niëllo. 2x2,5x9cm. Voorzien van binnenstop. Cond.: G
Drie odeurflacons. Een grote ronde bewerkte kristallen flacon met zilveren dop en kraag met lijnbewerking, ø 5,5 x2,5x8cm, een klein vierkante flacon met opgelegde bewerking en dop met blauwe steen. 1...
Oude bronzen penning 1890-1990 Vincent van Gogh stichting 7øcm.
Diverse bankbiljetten, 26x, Hollandse kolonieën 20e eeuw Cond:M/R
Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...
S.v. Vit, 19e eeuw, religieuse voorstelling, vrouw bij kookpot olieverf op linnen(bijschilderingen) 65x44cm Cond:R
Zilver vergulde geboorte penning van koning Willem-Alexander: Prins Willem-Alexander zoon van prinses Beatrix en prins Claus 27 april 1967, een nieuwe telp, een nieuwe band, verbindt oranje en Nederla...
Twee kleine werken, v Palen stilleven, poldergezicht, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
J.H. v Asperen omstreeks 1950, reliëf op paneel, gemengde techniek op paneel 40x50cm Cond:G
Antieke opaline glazen bloembeschilderde petroleumlamp omstreeks 1900(geelectrificeerd) 47cm Cond:G