Kristallen bonbonniere met zilveren beugel, 835/000. Ronde kristallen schotel met ster en waaierslijpsel voorzien van zilveren beugel met cirkels en ajourbewerking. Diverse chips. ø 20 cm hoogte 14 cm...
Gouden broche, 585/000, met onyx en diamant. Art Deco broche, rond model, ø 33, met rand met meanderbewerking. In het midden van de broche zit een ronde onyx bewerkt met opgelegd goud met 3 diamanten ...
Grote ring GG 585/000 met rookkwarts. Ring met een grote ovale zetting, 25x21 mm, bewerkt met gematteerde cirkels bezet met een grote gefacetteerde rookkwarts, 16,5x13 mm. ø 56 ca. 9,9 gr.
Zilveren beker met bloemgravure, voorzien van 6 zilveren, 835/000, theelepels en een suikerschep met bokkenpoot, 3 theelepels, 835/000, met klaverbewerking en een lepel, 835/000 met getorste steel. To...
Strakke ring GG 750/000, briljant en robijn. Ring met v-vorm aan de bovenzijde met daarin een ovaal gefacetteerde robijn en een kleine briljant. Breedte 9 mm. ø 56 ca. 2,8 gr. 18 krt
Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm
Twee zilveren sauslepels, Hollands, 835/000. Een zilveren sauslepel met dubbele filetrand, MT.: onleesbaar jl.: 1868 en een sauslepel Biedermeier met geschulpte rand voorzien van getrembleerde bewer...
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Elegante hanger GG 585/000 met mosagaat. Langwerpige hanger met gladde rand. 36x12 mm ca 3.9 gr.
Zilveren koffiemolen, miniatuur, 835/000, met losse koffielade. ca. 30 gr. 3x3x4cm. Cond.: G
Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïek van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgevoerd. ø 62x54 mm.
Chinese houtsnede(ingekleurd) gesigneerd Chongdan, zilverreigers, omstreeks 1930 39x13cm lichte vochtvlekken Cond:R
Zilveren bowllepel, Hollands 835/000. Bowllepel met lange steel, druppelvormige bak en Rococo steel. MT.: J. Venema, Groningen jl.: P 1950 Grootte 28x7 cm ca. 53 gr. Cond.: G
Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R
Stel fraaie geslepen kristallen strooibussen ca 15cm met ruit en waaierslijpsel en 925/00 zilveren montuur met knopdeksel. Sheffield jl. :U 1912 Cond:G
Hanger en oorhangers van glas, Hanger en oorhangers in de vorm van een spiraal met bruin, blauw, brons en zilverkleur. Bevestigd aan een bronskleurig lint en 6 bronskleurige koorden. ø 5 cm en 1.7 cm....
Sierlijke hanger GG 585/000 met parels. Drie staafjes onderaan voorzien van een cultive parel. Lengte 39 mm.
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Antieke eikenhouten beschilderde ton met banden omstreeks 1900 bloembeschilderingen 40x24ø Cond;G
Grote staande bronzen tafellamp 2e helft 20e eeuw met drie vrouwen verwerkt in stam 5-lichts, 1 elektrisch, 4 kaarsen 88cm Cond:G
Twee 19e eeuwse gietijzeren met messing wandkaarskandelaars 3 lichts in goede staat 27x19x15cm
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen figuren op marmeren zuilen omstreeks 1880 edele dame en heer 24-25cm Cond:G