Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Twee 18-19e eeuwse messing tabaksdozen, rechthoekig met zilveren naamschild, en gegraveerd ovaal, met figuren en tekst 11-12cm Cond:G
Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G
Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G
Oude landkaart van Zeeland naar oud voorbeeld omstreeks 20e eeuw met mahoniehouten lijst 34x46cm Cond:G
Art Deco gouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met rechte bovenkant voorzien van een witgouden blok met in het midden een parel, ø 3,5 mm, en aan beide kanten bezet met briljanten, totaal c...
Twee fraaie zilveren bekers, 925/000, Duits. Twee hoge wat bollopende zilveren gladde bekers. Voorzien van datum aan de onderzijde (24-12-1970 op een en 24-12-1972 op één). ca 267 gr. MT.: Koch & Berg...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm
Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G
Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G
Twee Joodse tollen gemaakt uit metaal met fraaie bewerking. 3x6cm en 3,5x5cm. Cond.:R-G
Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G
Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G
Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm
Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G
Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G