This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Miniatuur, 16e eeuw
Result: 975 EUR

Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...

2 Koperen tabaksdozen, 18e eeuw
Starting price 90 EUR

Twee 18-19e eeuwse messing tabaksdozen, rechthoekig met zilveren naamschild, en gegraveerd ovaal, met figuren en tekst 11-12cm Cond:G

Mini bijzettafeltje met inleg
Result: 60 EUR

Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G

Bronzen hanger
Starting price 40 EUR

Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G

Kaart van Zeeland
Starting price 40 EUR

Oude landkaart van Zeeland naar oud voorbeeld omstreeks 20e eeuw met mahoniehouten lijst 34x46cm Cond:G

Art Deco Gouden ring met diamant en parel
Result: 200 EUR

Art Deco gouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met rechte bovenkant voorzien van een witgouden blok met in het midden een parel, ø 3,5 mm, en aan beide kanten bezet met briljanten, totaal c...

2 Zilveren bekers
Result: 100 EUR

Twee fraaie zilveren bekers, 925/000, Duits. Twee hoge wat bollopende zilveren gladde bekers. Voorzien van datum aan de onderzijde (24-12-1970 op een en 24-12-1972 op één). ca 267 gr. MT.: Koch & Berg...

Empire kastje
Starting price 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Result: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 2e helft 20e eeuw, stal met kippen en kuikens, olieverf op linnen Cond:G 50x60cm

Eiken kist
Result: 100 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm

3 hoge hoeden
Result: 50 EUR

Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm

Schilderij Adrianus Miolee
Starting price 300 EUR

Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G

3 Loepen
Result: 80 EUR

Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G

2 Joodse tollen
Starting price 60 EUR

Twee Joodse tollen gemaakt uit metaal met fraaie bewerking. 3x6cm en 3,5x5cm. Cond.:R-G

2x litho
Starting price 40 EUR

Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G

Miniatuur schedel, been
Result: 500 EUR

Antieke benen miniatuur schedel 19e eeuw 3x3,3x2,2cm Cond:G

Aquarel, Toon Koster
Starting price 80 EUR

Toon Koster, Schiedam 1913-1989 riviergezicht met punter en windmolen 22x16cm aquarel op papier Cond:G

Goudkleurig spiegeltje
Starting price 60 EUR

Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G

Engelse mahonie commode
Starting price 120 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

2 Bewerkte koperen borden
Starting price 30 EUR

Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm

H. Daniëls, strandgezicht
Result: 250 EUR

Daniels 21e eeuw strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 30x50 Cond:G

2 Koperen bakken
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

Perzisch tapijt
Result: 35 EUR

Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R

Perzisch tapijt
Result: 25 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G