This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Goudkleurig spiegeltje
Starting price 60 EUR

Antieke goudkleurige tafelspiegel, Jugendstil omstreeks 1900 (compositiemetaal) 43cm Cond;G

Zilveren miniatuur stel op troon
Starting price 40 EUR

Zilveren miniatuur, stel op troon. Versierd met geluksoog en turkoois op een stukje been. 4,5x1,5 cm Cond.:G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930
Starting price 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 impressie riviergezicht bij avond, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

2 Bewerkte koperen borden
Starting price 30 EUR

Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm

2 Koperen bakken
Result: 50 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing hengsel bakken eenmaal genageld, eenmaal met schenktuit(melk) in goede staat 20-32ø 33-31ø

Ring, blauw saffier
Starting price 100 EUR

Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....

Tibetaanse sieradenkist
Starting price 60 EUR

Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G

Aflopend bloedkoralen collier
Starting price 150 EUR

Bloedkoralen collier met gouden karabijnhaak. Aflopend bloedkoralen collier, ronde kralen ø 3-8 mm met 585/000 gouden sluiting. Lengte 47 cm, ca. 13 gr.

Tas, zilveren beugel
Starting price 90 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000 Hollands. Gecontourneerde beugel met Biedermeier krulgravures. MT.: Onleesbaar jl.: X 1882 met mooie geborduurde tas. 11x18 cm. Cond.: G

12 Zilveren taartvorkjes
Result: 130 EUR

Twaalf zilveren kardinaals taartvorkjes, 835/000, met getorste parelrand met kroon. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten. 1961-heden. L.11cm., ca. 160gr. Als nieuw.

Eiken halve maan tafel
Result: 45 EUR

Antieke eikenhouten halve maantafel omstreeks 1910 in goede staat 69x96x47cm

Chinees bijzettafeltje
Result: 40 EUR

Oude Chinese gelakte bijzettafel met lade en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x47x42 cm

Queen Anne kastje
Result: 80 EUR

Mahoniehouten 2 laden Queen Anne stijl kastje, orgelgebogen met snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 64x65x45cm Cond:G

Mini bijzettafeltje met inleg
Result: 60 EUR

Franse stijl bijzetkastje met drie lades en etage, notenhouten fineer marquetterie, ingelegd met florale intarsia 74x19x22 Cond:R/G

Empire kastje
Starting price 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse empire penantkast van mahoniefineer op eiken, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G

Eiken kist
Result: 100 EUR

Achttiende eeuwse eikenhouten kist voorfront omgebouwd naar twee deuren (wormbeval) oudere restauraties Cond:R 86x160x73cm

Engelse mahonie commode
Starting price 120 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

Perzisch tapijt
Result: 35 EUR

Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R

Perzisch tapijt
Result: 25 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Result: 60 EUR

Groot oud Perzisch kleed met floraal decor rood blauw etc. in redelijk goede staat 300x197cm

Persje, 80-er jaren
Result: 50 EUR

Fijngeknoopt oud Perzisch kleed in goede staat pastelkleurig met florale decors 92x146cm Cond:G

Groot bronzen heilig beeld
Starting price 350 EUR

Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat

Beeld, Weense stijl
Starting price 75 EUR

Antieke Arabier met tabakspijp op Perzisch kleed omstreeks 1900, Weense stijl met beschildering (compositie metaal) 8x13x9cm Cond:G

Bronzen beeld, vrouw met boek
Starting price 100 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm