Achttiende eeuwse wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek, dagaanduiding en maanstand halfuurslag op twee bellen gesigneerd Jacob Kerkelo Amsterdam, intarsia in notenhouten kast s...
Twee grote 18-19e eeuwse Chinese Kang Xy stijl vazen, figuren in landschapsdecor 36x17ø (beschadigingen/restauraties) Cond:R/G
Prachtige antieke vuurvergulde directoire empire pendule omstreeks 1800 met twee musicerende figuren, vrouw met snaarinstrument en putti met muziekblad 8 kantige basis rondom met verguld bronzen sierw...
Zeldzame familie Rose Chinees porseleinen kop en schotels 18e-19e eeuws, 6 kopjes 5 schotels met bever en floraal decor beschadigingen Cond:R/G
Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm
Oude antieke Oosterse parfum flacon, bewerkt met filligrain en hoornen zijstukken met figurenvoorstellingen en florale voorstellingen, bezet met stenen 12cm Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met coulissen decors omstreeks 1900 landschapen en symbolen decor, in goede staat 48,5x18øcm.
Prachtig witgouden collier, 750/000, met briljant, BVLGARI. Collier met ankerschakel versierd met cilindervormige schijven voorzien van briljanten, met in het midden een hanger met de bekende BVLGARI ...
Twee zeldzame antieke houtgestoken Venetiaanse Mooren (kandelaren) met vergulding en beschildering 19e eeuw, lichte beschadigingen 71-73cm Cond:G
Briefopener van jade met zilver verguld heft, 84 zolotniks. Prachtige briefopener met jade en met een zilver verguld heft versierd met groen emaille en vergulde versieringen en bekroond met een haan i...
Hollandse 17e-18e eeuwse 4 deurs Renaissance kast met 12 houtgestoken panelen en origineel beslag en sloten( 1 slot vervangen door een ander slot) 193x180x70cm Cond:G
Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm
Zeldzame antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit staande klok omstreeks 1880, Gustav Becker uurwerk,en met barometer, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepoetst in zeer goede staat met gegraveerde...
Grote antieke Chinees porseleinen drakenvaas omstreeks 1900 Familie Verte 34x14ø
Bijzondere massief gouden, 750/000, odeurfles, Frankrijk 1820. Odeurfles met bloemversiering en allegorische voorstellingen. 1,5x3,5x8,5 cm. ca. 40gr., Cond.:G-U
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Zeer mooie Hollandse mahoniehouten Empire chiffonnière met volle zuilen omstreeks 1820, messing kapitelen en messing origineel beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 151...
Bijzondere zilveren Piece de Milieu, 800/000. Oostenrijk rond 1900, met kristallen schotel. Groot tafelstuk met kristallen schaal voorzien van geschulpte rand, ruitslijpsel en fraaie bloemversieringen...
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...
Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch ...
Joodse schommelkandelaar, witmetaal, bezet met diverse edelstenen en met vergulde bewerkingen. 19x14x44 cm. Cond.: G
Schitterende grote notenhouten Schwarzwald koekoeksklok met hertenkop en grote houtgestoken fazant, haas eikenblad en koekoek omstreeks 1870, groot 8 daags uurwerk met snek, lichte beschadigingen aan ...
Zeldzame antieke Duitse bronzen Lenzkirch Jugendstil pendule omstreeks 1915 met 4 sterrenbeelden, stier , kreeft, weegschaal, steenbok, Lenzkirch uurwerk met Aug 1 million nr 474550 in uitstekende ori...
Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.
Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Antieke bronzen Empire pendule omstreeks 1820 bronskleurig en gepatineerd brons met Romein, helm en zwaard, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in goede staat 47cm
Ongesigneerd, Hollandse school, herder met vee bij ruine, olieverf op linnen 60x53cm Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...
Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde ...
Twee prachtige zilveren tafelkandelaars, 925/000. Sierlijke kandelaars met geschulpte onderrand, welke als bewerking doorloopt in de gehele kandelaar. ø 14 cm hoogte 32 cm. Totaal ca 1130 gr. Cond.: G
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 6,5x14,5x12
Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm
Klein Hollands 18e eeuws wortelnoten kabinet in Louis Quinze stijl met verguld bronzen beslag, staande op klauwpoten beschadiging lijsten, fineer laat los links onder verder in goede originele staat 2...
Antiek Fries staand horloge (deels eigenbouw) fineerschade bij kap mooi 18e eeuws uurwerk, 8 daags met dag en datum en seconden aanduiding(secondenwijzer weg) gesigneerd Sikke Haakema Leeuwarden, slag...
Achttiende eeuws Hollands mahoniehouten fineer op eiken Barok Louis Quinze stijl kabinet, omstreeks 1760 bronzen beslag en klauwpoten, mooi model wel schades aan lijstwerk krimpnaden en fineerschades ...
Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G
Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met blauw glazuur in goede staat 6,5x39ø
Onduidelijk gesigneerd pendant in vergulde historische stijl lijsten omstreeks 1880, gedeeltelijk geschilderd en gelithografeerd minimale beschadiging 67x45cm Cond:R/G
Vincenz Gorgon 1891-1961 Wenen, stadsgezicht met markt en figuren, gouache op papier 66x48cm Cond:G
Prachtige zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Rijkelijk versierde tafelkandelaar, vierkante zuilvorm, met parelranden en bloem en strik bewerkingen. Importsteken: Juwelier Aubert en Zn, 's Gravenha...
Henk Schuring, Enschede 1928-1984 Zwolle, abstracte compositie, olieverf op linnen 115x130cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws Kardinaal Diepenbrock, Melchior Freiherr von Diepenbrock 1798-1853, olieverf op linnen 59x72cm Cond:G
Vier grote antieke houtgesneden carousselpoppen omstreeks 1900 met originele polychromie, clown met accordeon, 2x clown met blaasinstrument clown met bekkens,t( 1 clown mist blaasinstument) 60-65cm Co...
Antieke eikenhouten staande elektrische precisie regulateur met decentrale secondewijzer , zware compensatieslinger met beschrijving Favag Neuenburg Schweiz, compleet met accessoires, voeding, onderde...
Antieke Chinees porseleinen penselenpot Quing Dynastie met figuren te paard , in goede originele staat 13x9,5cm
Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm
Antiek Franse pendule omstreeks 1870 met palmfluit spelende man, compositiemetaal vergulde klokkast, 8 daags uurwerk met halfuurslag 36x48x13cm
Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm
Bronzen Empire vaaspendule met zwanenhengsels omstreeks 1820 (wijzerplaat vermoedelijk later, beschadigd) 8 daags uurwerk met halfuurslag(van onder afgevlakt) brons vervuild 40cm Cond:R/G
Grote antieke Frans porseleinen pendule met 4 figuren omstreeks 1880 met 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag onder originele glazen stolp(barst) minimale chip mogelijk 43x47x17cm Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Zeldzame 17e eeuwse Chinese Kang Xy klepkan met zilveren monturen florale decors en lange lijs decor in goede staat 15x12x8,5ø
Antieke Chinees porseleinen dekselvaas, 18e eeuws Kang Xy stijl met spelende figuren in tuin decor, zilveren montuur en dop 15x8ø Cond:G
Gouden naaiset in cassette met spiegel, Naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G
Hans Richard von Volkmann 1921, 1860-1927 Duitse school, landschap Karlsruhe Abend übers Waldtal, olieverf op linnen 86x67cm Cond:G
Oude Chinese hoorngestoken drinkbeker met rondom figuren in landschapsdecor, 20e eeuw in goede staat 11x15x12cm
Antieke vuurvergulde bronzen empire pendule omstreeks 1820 met 8 daagsuurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, klok in goede ongewassen staat 41,5cm Cond:G
Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G
Zilveren theekan met bijbehorende roomkan, Hollands, 925/000. Twee delige theeservies met bolle ronde vorm voorzien van een bloem op de theekan. Beiden met ivoren kruloor. MT.: Van Kepen, Voorschoten...
Grote antieke notenhouten Lenzkirch tafelklok met verguld bronzen beslag omstreeks 1890 Lenzkirch uurwerk nr 717475 met kwartierslag uurwerk moet worden nagekeken 64x30x19 in goede staat
Zeven eikenhouten Amsterdamse school stijl stoelen, omstreeks 1920 met been inleg, zitting meest versleten, 1 armleunstoel en zes normale stoelen Cond:R/G 93x50x45cm
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm
Twee sierlijke zilveren tafelkandelaars, Engeland 925/000. Rond gevormde kandelaars voorzien van fijne parelrand aan de boven- midden- en onderzijde, geplaatst op 3 floraal bewerkte poten. ø 12x30 cm...
Ferenz Gögös 1936-2011 Kert IV 1966 (verso) Fl. 175,- figuratief-abstracte compositie, acryl op linnen 45x60cm Cond:G
Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G
Russische School (Cyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Schitterende grote antieke vergulde messing kroonluchter omstreeks 1880, Historisme 12 lichts, prachtig opengewerkt en bewerkt, in zeer goede staat 84x77 Cond:G
Grote houtgestoken vergulde empirestijl vitrine toonbank, met vitrine compartimenten en 8 lades facetgeslepen glas in goede staat 102x65x250cm
Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm
Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900, gemerkt met floraal decor rondom en en vleermuizen binnenin(haarlijn bodem) 7x15,5øCond:R/G
Een koppel antieke pistolen voorladers, omstreeks 1800 met gravures en stempel E.L.G in goede staat
Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.
Oud Engels eikenhouten rolbureau met kersenhouten rol met 9 lades, vakverdeling achter rolluik kwaliteits stijlmeubel Agatha collections, in goede staat 2e helft 20e eeuw 115x120x68cm
Antieke Biedermeier wandklok met wortelnoten fineer omstreeks 1830 met emaille wijzerplaat, zwaar bronzen uurwerk mooie vormgeving en originele klok in goede staat 40x29x18cm Cond:G
Hollands zilveren broodmand, 835/000. Fraai opengewerkte mand versierd met parelrand aan de rand en op de onderzijde. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer N.V., Voorschoten, JL.: O, 1949.
34x24x16cm...
Mooi gouden dameshorloge, 750/000, Baume Mercier. Rond horloge met brede rand bevestigd aan een grof gevlochten gouden band. Mechanisch. Lengte 18 cm, ca. 29 gr.
Twee blauw geëmailleerde flacons, een cylindervormig en een ovaal, beiden voorzien van bewerkingen met bloemen en engelen. Grootte 16x47 mm en ø 22x71 mm. Beiden voorzien van binnenstop. Cond.:G
Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Hans Wacker Elsen 1868-1961 Duitse school strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel 60x50cm Cond:G
Twee figurale messing marmeren tafellampen 1e helft 20e eeuw in goede staat 53cm Cond:G
Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kommen(gemerkt) met rondom figurendecors minimle glazuurschades(een haarscheur) 9-19øcm Cond:R/G
Antieke W.M.F Germany eikenhouten bestekcassette met drie lades, klep met slot omstreeks 1900. slacouvert, kaasschaaf, 2 botermesjes, 2 vleesvorken, 2 juslepels, 2 aardappellepels, groentebestek, soep...
Jan Holtrop 1907-1995 on the river IJssel near Arnhem 35x35cm olieverf op linnen Cond:G
F Günther 1919 Duitse school, Fachwerkhuizen en eenden op de vijver, olieverf op linnen 57x40cm Cond:G
Groot antiek carrousselpaard omstreeks 1880 op standaard met glazen ogen en latoenkoperen beslag, staart van echt haar(krimpnaden en restauraties) 136x126x29cm Cond:R/G
Zeldzaam 4-delig boekwerk met handgemaakt papier "Singraven: de geschiedenis van een Twentsche havezate", auteur: Karl Döhmann met medewerking van W.H. Dingeldein. Uitgever: Brussel : Librarie nationa...
Franse hoekkast met intarsia, bronzen sierwerk en gebogen glas, velours bekleedde schappen, 20e eeuw in goede staat (diverse houtsoorten) 142x75x55cm Cond:G
Zilveren koffie-en theekan, model Bonton, 925/000 voorzien van houten handvat en knop.MT.: Kon. van Kempen en Begeer, Voorschoten. JL.: V 1980, 13x21x23cm en 13x20x19cm., Totaal gewicht incl. hout ca...
Elegant dameshorloge, witgoud,585/000 met briljanten. Witgouden horloge, rond model, ø 21mm, met een lunette volgezet met briljanten met een gladde verlopende gematteerde band. Mechanisch. Lengte 17 ...
Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse Engelse staande klok met seconden en dagaanduiding, en maanstand 6 slater Burslen 8 daags mooie gave eikenhouten met mahonie klokkast 230cm Cond:G