Oude Perzische loper, hoogpolig met hoekig floraal decor 90x210cm Cond:G
Twee oude Perzische kleedjes in redelijke staat. 123x74 en 123x80cm
Twee oude Perzische kleden in goede staat 95x56cm. en 158x111cm.
Oud Perzisch kleed Kazak met oker-rood en geel, floraal decor (vrij kaal) 105x190 Cond:R
Oud Oosters Kelim tapijt met verschillende kleuren, in goede staat, kleine restauratie 130x196
Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart/blauw 155x192cm. Cond.: G
Mooi fijngeknoopt oud Perzisch kleed met floraal decor en mooie diepe kleuren 110x150cm Cond:G
Groot oud Perzisch tapijt diverse kleuren florale en figuratieve decors 396x210 cm Cond:G
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Groot oud Perzisch kleed, handgeknoopt kleed met florale decors met rood als hoofdkleur 344x268cm Cond:R/G
Oude dubbele Perzische kamelenzak met moci, fijngeknoopt decor (Dagestan) in goede staat 105x51cm.
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm
Fijngeknoopt antiek Perzisch kleed in aardetinten, kanten licht beschadigd 120x70cm Cond:R
Mooi groot Perzisch kleed met florale decors blauw, lichtbruin, creme etc. in goede staat. 191x198cm
Oud Perzisch handgeknoopt kleed Kirmann Afshar in goede staat 225x168 Cond:G