This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

7 Kleine flacons/flesjes
Result: 160 EUR

3 Camera's + 1 verrekijker
Result: 50 EUR

Diverse boeken
Result: 260 EUR

Grote zuil
Result: 100 EUR

Netsuke, wegdraaiend hoofd
Result: 140 EUR

Zeldzame gesigneerde 19e eeuwse Chinese ivoren Netsuke met twee gezichten, draaibaar in goede staat 5,5cm