Antiek compositie metalen tafellamp met mooie bewerkte glazen kap omstreeks 1900 in goede staat 65cm
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 29cm Cond:G
Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G
Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G
Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G
Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G
Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm
Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.
Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm
Zeldzame grote 19e eeuwse bronzen scheepskompas in originele kist met verzilverde gegraveerde wijzerplaat 39x22x3cm ongemerkt
Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm
Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat
Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Drie oude industriële bouwlampen met benzine aggregaat omstreeks 1950, gemerkt Dynaf nv Alkmaar (oxidatie) 54x35x31cm Cond:R/G