This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Lamp met beeld
Result: 60 EUR

Antiek compositie metalen tafellamp met mooie bewerkte glazen kap omstreeks 1900 in goede staat 65cm

Chinees hoornen figuur
Starting price 375 EUR

Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 27cm Cond:G

Chinees hoornen figuur
Starting price 375 EUR

Negentiende eeuws Chinees figuur uit hoorn gesneden, lachende Boeddha met kinderen in goede staat 29cm Cond:G

Engelse sextant
Result: 380 EUR

Antieke Engelse sextant in houten kist omstreeks 1920 origineel. Gesigneerd maar moeilijk leesbaar Liverpool 14x28x28cm Cond:G

Viool, Mark Neukirchen
Starting price 1.000 EUR

Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G

Haardstel met liggende hond
Starting price 60 EUR

Oud messing haardstel 4 delig 20e eeuw een liggende hond 55x28x25cm Cond:G

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Starting price 100 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Lampje met putties
Starting price 225 EUR

Grote bronzen kroonluchter met 5 putti en kristallen pegels in goede staat 82x59ø Cond:G

Stel als olielampen
Starting price 200 EUR

Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G

Bronzen ceremonie staf-standaard
Starting price 800 EUR

Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.

Bronzen tafellampje met edelman
Starting price 70 EUR

Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm

Biedermeier stoof met ketel
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuwse Biedermeier stoof met ketel, notenhout met bandintarsia(stijl afgebroken) 55x40cm

Bronzen Chariot Rod Finial
Starting price 700 EUR

Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.

Lamp
Starting price 100 EUR

Antieke kopergeslagen Jugendstil hanglamp omstreeks 1900 met glazen kap, 4 glazen fittingen zijwaarts, en een in het midden 80x46cm Cond:G

2 Bronzen coupes
Starting price 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Lampje, dame bij boom
Starting price 125 EUR

Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm

Kompas in kist
Starting price 275 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse bronzen scheepskompas in originele kist met verzilverde gegraveerde wijzerplaat 39x22x3cm ongemerkt

Italiaanse lans, 3-tand
Result: 395 EUR

Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in goede staat 191cm

11 Design vazen, Olav Joff , Norway
Result: 100 EUR

Elf delen Cast stainless steel Olav Joff Norway, vervaardigd door Polaris steel art, 4 vazen, 1 schaal, 6 kandelaren 7-20cm Cond:G

Art Deco kan op comfoor, C. Kartz
Starting price 50 EUR

Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G

Jugendstil wijnkoeler
Starting price 200 EUR

Prachtige grote Duitse Jugendstil wijnkoeler met floraal decor, gemaakt van tin omstreeks 1900 in goede staat

2 Jugendstil kandelaren + beeld
Result: 35 EUR

Drie delen messing 20e eeuw 2 Jugendstil kaarskandelaren, Grieks beeld Fanacidis nr 16/25 vrouw met schild 23-29cm

2 Grote siervazen
Starting price 130 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

3 Industrieële lampen met aggregaat
Starting price 350 EUR

Drie oude industriële bouwlampen met benzine aggregaat omstreeks 1950, gemerkt Dynaf nv Alkmaar (oxidatie) 54x35x31cm Cond:R/G