This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Sold
2 Figuurlijke lampjes 2000
2 Figuurlijke lampjes

Result:

450 EUR

2 Houten beelden 2001
2 Houten beelden
Starting price 650 EUR
Sold
2 Empire kandelaars 2002
2 Empire kandelaars

Result:

150 EUR

Sold
Pendant, rococo schilderijen 2003
Pendant, rococo schilderijen

Result:

750 EUR

2 Houten goudkleurige engelen 2004
2 Houten goudkleurige engelen
Starting price 750 EUR
Sold
Carrousel paard ca. 1860 2005
Carrousel paard ca. 1860

Result:

425 EUR

Sold
2 Beelden, Moren 2006
2 Beelden, Moren

Result:

1.750 EUR

Kruithoorn 2007
Kruithoorn
Starting price 450 EUR
Sold
Kroonluchter Historisme 2008
Kroonluchter Historisme

Result:

500 EUR

Theekistje, pompoenvorm 2009
Theekistje, pompoenvorm
Starting price 750 EUR
Sold
Kenotometer 2010
Kenotometer

Result:

200 EUR

Staande lamp met bloembak 2011
Staande lamp met bloembak
Starting price 450 EUR
Grote globus op standaard 2012
Grote globus op standaard
Starting price 850 EUR
Sold
Perzisch bronzen schaal 2013
Perzisch bronzen schaal

Result:

270 EUR

Sold
Perzisch bronsje met kattenpootje 2014
Perzisch bronsje met kattenpootje

Result:

290 EUR

2 Figuurlijke wandconsoles 2015
2 Figuurlijke wandconsoles
Starting price 350 EUR
Bronzen vijzel, 17e eeuw 2016
Bronzen vijzel, 17e eeuw
Starting price 400 EUR
Sold
Schoenpoets kist 2017
Schoenpoets kist

Result:

250 EUR

Sold
Gietijzeren kapstok + witte bak 2018
Gietijzeren kapstok + witte bak

Result:

270 EUR

Staande lamp met baby 2019
Staande lamp met baby
Starting price 300 EUR
Bronzen fotolijst met 2 putti 2020
Bronzen fotolijst met 2 putti
Starting price 225 EUR
Sold
Bronzen wierookpot 2021
Bronzen wierookpot

Result:

60 EUR

Sold
Chinees bronzen schenkkan 2022
Chinees bronzen schenkkan

Result:

160 EUR

Sold
Globus op standaard 2023
Globus op standaard

Result:

340 EUR