Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M
Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G
Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R
Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G
Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal en vogel decor 22,7øcm in goede staat