Oude antieke Chinese bronzen Boeddha met tekens voor op sokkel 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x13x9cm
Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G
Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm
Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm
Antieke bronzen figuur voorstellende een jongen met stok gesigneerd J. Martin omstreeks 1900 in goede staat 20cm
Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G
Grote bronzen kalkoen met marmeren voet 21e eeuw in art Deco stijl, gesigneerd Francois Pompon in goede staat 38x31x24cm
Antieke Chinese bronzen olifant met tijger, voorstellende een olifant die een tijger vertrapt(mooie kwaliteit) Cond:G
Gedetailleerd bronzen beeld, 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellende twee vechtende olifanten, cond:G 34x51x13cm
Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G
Grote bronzen figuur op marmeren sokkel 21e eeuw voorstellend een Art Deco stijl adelaar, gesigneerd naar (J. Klimt) 52cm Cond:G
Gipsen vrouwenbuste op tropischhouten sokkel gesigneerd H.J Mesdag 42cm Cond:G
Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken beelden, voorstellende biddende heren in goede staat 26-28cm Cond:G
Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G
Antieke bronzen figuur voorstellende een jongeman met pet, omstreeks 1900 door Herzberg getiteld Siffleur, prachtige Patina, in goede staat 30cm
Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een rustend gezicht op hand, gemonogrammeerd W.M.S v'h, in goede staat 45cm Cond:G
Barok religieuze houtgesneden figuur omstreeks 1800(arm mist) originele restpolychromie 30cm Cond:R/G
Bronzen hert op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw in goede staat 37x24x12cm
Twee oude gipsen plaquettes met portretten H.J Mesdag in goede staat 36x26,5
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende ontsteltenis, met monogram WMS. v. H 42cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte dame op moderne stoel gesigneerd J. Haberti, in goede staat 21x18x11cm
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een naakte man , naar Rodin L'Hombre 36cm Cond:G
Antieke terracotta beer, omstreeks 1920 met monogram en stempel, waarschijnlijk Duitsland, in goede staat 24x20x22cm
Groot beeldhouwwerk, natuurstenen figuur 2e helft 20e eeuw gesigneerd Taurai Chimba 40cm. Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw voorstellende een gezette knielende dame in badpak. gesigneerd Rodriquez, zittend op marmeren sokkel 26x16x12cm Cond:G
Bronzen figuur met marmeren sokkel 21e eeuw, voorstellende een paard. Naar Salvador Dali, in goede staat 33cm
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw voorstellende een kraai. Met monogram WMS.v. H 26cm Cond:G
Twee bronzen beelden 2e helft 20e eeuw, een maal staand naakt, man en vrouw, ongesigneerd, en een buste op marmeren sokkel, ongesigneerd 33-36cm Cond:G
Bronzen buste 21e eeuw voorstellende een vrouwelijke buste gesigneerd P.Calvados op marmeren voet 26cm Cond:G
Twee bronzen handen, afzonderlijk in elkaar, of uit elkaar te schuiven, 2e helft 20e eeuw 16x9x6cm Cond:G
Oude gietijzeren figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een jonge geit op eikenhouten sokkel, ongesigneerd 18x14x6cm Cond:G
Brons gegoten figuur voorstellende 2 figuren op tuinbank, 2e helft 20e eeuw gemonogrammeerd A.R in goede staat 15x15x8cm.
Marmeren Eskimo(Inuit) met dikke kleding, 20e eeuw in goede staat 16cm, en een natuurstenen Indische dansende figuur 15,5cm 20e eeuw Cond:G
Antieke Chinese houtgesneden figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm
Bronzen golfspeler, 21e eeuw, op zwart marmeren voet, in goede staat 22cm
Grote 19e eeuwse gietijzeren buste van een vrouw. In goede staat 42cm.
Oude bronzen Foohond, China omstreeks 1900, in goede staat 16x7x5cm Cond:G
Groot oud eikenhouten gesneden Mariabeeld, 20e eeuw in goede staat 51cm Cond:G
Compositie metalen figuur ca. 1900, voorstellend een jongen met kruik (met lampfitting in kruik) 24cm. Cond.: G