This website uses cookies

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Schilderij, schommelpaard 1496
Schilderij, schommelpaard

Result:

35 EUR

Sold
Chatelaine 511
Chatelaine

Result:

30 EUR

Sold
AM Haren wenkbrauwen 3140
AM Haren wenkbrauwen

Result:

225 EUR

Sold
Divers kristal 5550
Divers kristal

Result:

30 EUR

3 Delen glaswerk 5543
3 Delen glaswerk
Starting price 60 EUR
5 Chinese glazen snuff bottles 5536
5 Chinese glazen snuff bottles
Starting price 110 EUR
2 Glazen  bolvazen 5529
2 Glazen bolvazen
Starting price 40 EUR
Sold
2 Landkaarten, 18e eeuw 1460
2 Landkaarten, 18e eeuw

Result:

70 EUR

Sold
12 Delen Boheems kristal 5500
12 Delen Boheems kristal

Result:

130 EUR

Sold
Bronzen beeld, putti 5105
Bronzen beeld, putti

Result:

70 EUR

Sold
6 Oude Minerva poppen 3104
6 Oude Minerva poppen

Result:

60 EUR

Sold
Lumo en Otto Dresse pop 3097
Lumo en Otto Dresse pop

Result:

80 EUR

2 Werken E. Fievez 1453
2 Werken E. Fievez
Starting price 30 EUR
2 Zilveren pillendoosjes 475
2 Zilveren pillendoosjes
Starting price 60 EUR
Sold
Armand Marseille 390 pop 3090
Armand Marseille 390 pop

Result:

90 EUR

2 Zilver vergulde vleesvorkjes 468
2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Starting price 40 EUR
Sold
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout 5098
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout

Result:

40 EUR

Landschap met molen 1446
Landschap met molen
Starting price 40 EUR
3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot 461
3 Colliers met parel en kleursteen en zilveren slot
Starting price 85 EUR
Sold
Heubach pop 361 3054
Heubach pop 361

Result:

80 EUR

Poppenhuis, Lundby 3047
Poppenhuis, Lundby
Starting price 100 EUR
3 Oude teddyberen 3040
3 Oude teddyberen
Starting price 100 EUR
Muller, "de Venne" 1410
Muller, "de Venne"
Starting price 75 EUR
Buste, Jezus, Beroude 5062
Buste, Jezus, Beroude
Starting price 130 EUR