Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G
Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G
Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G
Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G
Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.
Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G
Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G
Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R