This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Poppenhuis, kruidenierswinkel
Result: 225 EUR

Speelgoed kruidenierswinkel vol accessoires, weegschaal, toonbank, kassa, etc. 2e helft 20e eeuw, eigenbouw 21x53x24cm Cond:G

Poppenhuis, Oosters paviljoen
Result: 150 EUR

Turks paviljoen met minaretten en koperen dak(nabouw) met gemarmerd interieur, meubels en accessoires o.a. albast, 20e eeuw met verlichting 67x92x58cm Cond:G

Poppenhuis, kabouters en muizen
Result: 100 EUR

Kabouter poppenhuis met tuin en kabouters en heks, eigenbouw 2e helft 20e eeuw. In goede staat 32x50x20cm Cond:G

14 Steiff beesten
Result: 70 EUR

Veertien Steiff pluche dieren, 20e eeuw in goede staat

Poppenhuis met Chinese kamers
Result: 150 EUR

Poppenhuis met Chinese kamers met diverse Chinese meubels en accessoires, porselein vitrines, speksteen etc eigenbouw, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 43x55x43cm Cond:G

Dozen met divers poppengoed
Result: 150 EUR

Vier dozen divers miniatuur poppenhuis speelgoed (nieuwwaarde 1500,-) bestaande uit electrische kroonluchter, meubelen, porselein, lantaarns etc, hoofdzakelijk nieuw in originele dozen 30-48cm Cond:G

Kopie door S. Putnam
Result: 70 EUR

Duitse porseleinen pop, gemerkt Copy by Grace S. Putman, met celluloid onderarmen, stoffen lichaam en doopkleed, 20e eeuw 33cm. Cond:G

Heubach Koppelsdorf 342/8
Result: 130 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf negeroide pop, nr 342. 8/0, met mohair pruik, oorringen en oud kleed, papier mache lichaam, onderbenen craqulures 32cm. Cond:G

2 Käthe Kruse poppen
Result: 450 EUR

Twee oude Duitse Käthe Kruse poppen ca. 1930-1950 jongen en meisje, papier mache hoofden, geschilderde ogen en stoffen lichamen. Neusje jongen iets beschadigd. 47-48 cm Cond. R/G.

Doos meccano
Result: 65 EUR

Grote doos vol meccano speelgoed, 30x37x28cm. Cond:R/G

2 Kinderfornuisjes
Result: 60 EUR

Twee oude kinderfornuisjes, eenmaal blik omstreeks 1930 Duitsland, en een van gietijzer, 2e helft 20e eeuw 16-25cm. Cond:R/G

Blikken speelgoedboot
Result: 175 EUR

Grote Japanse blikken passagiersboot, gemerkt, Masudaya, Queen of sea, 60er jaren met batterij functie, op wielen, 55cm. Cond:G

Porseleinen pop, Eden Bebe Paris
Result: 400 EUR

Antieke Franse porseleinen pop Eden babe Paris, haarlijn achterhoofd, papiermache lichaam 55cm, Cond:R

Kammer Reinhardt 100 Kaiserbaby
Result: 160 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhardt jongenspop, nr.: 100/36. Kaiserbaby met papiermaché babylichaam en voorzien van kleertjes. 33cm In goede staat.

Kavel Dinky-Toys
Result: 250 EUR

Groot lot diverse oude Dinky toys, etc bespeeld en mindere bespeeld. O.a. Citroen 2cv, Austin haley met metalen figuur, Connaught race wagen met metalen figuur, Lion car DaAF variomatic, Rolls Royce ...