Antieke grote houtgestoken Schwarzwald barometer, omstreeks 1900 met Hollands opschrift, in goede staat 58x34cm.
Twee antieke tafelpetroleumlampen met gekleurde glazen, reservoirs omstreeks 1900 met bronzen voet, 1 met bewerkte compositie metalen voet en natuurstenen stam 54-60cm. Cond:G
Antieke Duitse historisme kaarskandelaren omstreeks 1880 Duitsland, compositiemetaal, plated met reebok voorstelling, 32cm. Cond:G
Twee delen Historisme omstreeks 1880, incompleet inkstel met fauw, twee putti bij aambeeld 10-23cm Cond:R
Antieke gewichtenklok met messing gewichten 50gr to 1kg 9x19x6cm Cond:G
Grote Hollandse ronde barometer omstreeks 1920, mahonie omlijsting 23øcm. Cond:G
Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G
Antieke Jugendstil ketel op comfort, Daalderop Tiel omstreeks 1900(overgespoten goudkleur) 40cm. Cond:R/G
Antieke Majolica petroleumlamp (omgebouwd naar elektrisch) omstreeks 1900 Jugendstil, in goede staat 49x24øcm
Negentiende eeuwse Hollandse wortelnoten theestoof, 8 kantig op klauwpoten(zonder binnenbak) in goede staat 50x30x30cm. Cond;G
Antiek Duits Schwarzwalder tafelstuk omstreeks 1880 met jager en Gems op rotspartij(beschadigd) 39cm Cond:R/G
Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat
Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.
Vier Duitse documenten behorende bij destijds uitgereikte medailles/oorkondes aan Ernst Schnittker. De twee grote documenten zijn voorzien van een watermerk. Cond.: R-G (bevatten diverse vouwen). 21-3...
Tweedelig plated inktstel omstreeks 1880 Historisme Duitsland, eissen Fabrik Lauchhammer(binnenpotje van glas mist) verder in goede staat, 15x30x28cm.
Antiek palissander houten lepeldoos met parelmoerinleg, 19e eeuw. Sleutel beslag mist. In goede staat. 5x14x7 cm
Antieke tafelolielampen met vrouwenfiguren, compositiemetaal met glazen beschilderde reservoirs(lamp iets scheef) omstreeks 1890 61cm Cond:R/G
Vier antieke dienbladen, ca 1900, 2 mahoniehouten Engeland, 1 eikenhouten en een zwart gelakte met gouddecor. 53-60 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws dienblad met ster-intarsia, wortelnoten en diverse andere houtsoorten (spanningscheur midden) 71x58cm Cond:R
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Oud Chinees houtgestoken schaakspel met drakendecor en figurenvoorstellingen 6x45x55cm.