Grote moderne kunstglazen vaas met opgewerkte bloemen in goede staat 44cm
Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Prachtige grote blauwglazen kandelaar, mondgeblazen met, brede voet, in goede staat 35xø15cm.
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm
Boheems kristallen karaf, facet geslepen met zilveren montuur 830S 20e eeuw, 22cm. Cond:G
Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G
Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G