Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Oude vergulde glazen bonbonniere met handbeschilderde florale voorstellingen. (mondgeblazen gelobt stuk)
22x14.5 doorsnee Cond.G.
Negentiende eeuws gegraveerde glazen boerenjongens set met ranken en lijster decor(minimale chips) 34-ø20cm Cond:G
Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G
Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G
Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G
Zes antieke Jugendstil glazen dessert coupes omstreeks 1900, in goede staat 5,5xø11cm.
Boheems kristallen karaf, facet geslepen met zilveren montuur 830S 20e eeuw, 22cm. Cond:G
Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G
Grote glaskunst venster met opliggende mozaiek, glas gesigneerd Horn, met figuren voorstellingen, herkomst Wegener-Tubantia(minimale beschadiging) 123x111cm. Cond:G
Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Prachtige grote blauwglazen kandelaar, mondgeblazen met, brede voet, in goede staat 35xø15cm.
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G
Drie oude kristallen glazen met wildvoorstelling, antieke bierpul met tinnen deksel, pronkbeker met jagers honden en edelhert, hoog glas, geslepen en met edelhert, 16-29cm. Cond:G
Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G
Kunstglazen moderne vaas met gezicht, met open oog, dicht oog neus en lippen in goede staat 32cm
Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G
Vier delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930(4vazen) in goede staat 9,5-24,5cm Cond:G
Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm
Grote kunstglazen tropische vis, waarschijnlijk Italiaans, 20e eeuw in goede staat, 31cm
Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G
Antieke gegraveerde glazen karaf met floraal decor omstreeks 1900 in goede staat 27x14ø Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas met opgewerkte bloemen in goede staat 44cm
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Vier delen antiek glaswerk, omstreeks 1900,hoge Jugendstil vaas, blauwglazen vaas Jugendstil, twee stop karaffen, 8-21cm. Cond:G
Vier oude kristallen karaffen met originele stoppen 20e eeuw in goede staat 24,5x31cm Cond:G
Grote felgekleurde glazen vis in Murano stijl 20e eeuw 30x26x15cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm.
Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G
Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G
Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Kristalglazen clown op marmeren voet, 20e eeuw in Murano stijl 27cm Cond:G
Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.
Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Zeven diverse glazen flacons met diverse kleuren en motieven, o.a. 1x met een dop in de vorm van en bloem, 11-18 cm hoog. Cond.: G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G