This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Beeld met console
Result: 45 EUR

Oud gips gegoten beeld, vrouw met ampfora, 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd garia, achter stukje ingezet, 68cm. Cond:R/G

3 Porseleinen beeldjes
Starting price 40 EUR

Driemaal antiek porsleien, omstreeks 1900, 2 maal staffordshire dekseldoosje met figuren(2 handen af bij figuur) 1 maal klokhuis nr 1053 (Haarscheur) 11-26cm. Cond:R/G

Schilderij, stilleven
Starting price 200 EUR

Antoon Kruysen 1898-1977 stilleven met groentes, olieverf op linnen 46x38cm. Cond:G

Artur Feudel
Result: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G

2 Kristallen wandlampen
Starting price 40 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Paul Morro stilleven
Starting price 250 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Antieke accordeon
Result: 50 EUR

Vooroorlogse Duitse accordeon, gemerkt Hess Klingenthal 40x42x23cm. Cond:G

Yixing trekpotje met bloesem en pruimen
Starting price 190 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor, gesigneerd 2e helft 20e eeuw 8x15x9ø Cond:G

Dienblad
Result: 40 EUR

Antiek keramieken dienblad omstreeks 1910, met florale decors en vernikkelde omranding 54x37cm Cond:R/G

Chinese pot
Starting price 250 EUR

Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Result: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Zilveren loddereindoosje
Starting price 110 EUR

Achtkantig 835/000 zilveren loddereindoosje met opgehoogd deksel en florale gravering met slingers. jl.: W:1881, licht bedeukt. Grootte 2,7x5cm. ca 20 gr.

Marmeren potje met zilveren deksel
Starting price 110 EUR

Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...

Wortelnoten barok secretaire
Result: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G

Citer in kist
Result: 50 EUR

Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.

Benen zonnewijzer met kompas
Starting price 150 EUR

Oude benen zonnewijzer met kompas, 20e eeuw gemerkt Ansonia Clock Co New York USA met scheepsdecor op deksel, in goede staat 9,5x6x1.8cm

Zilveren pepermuntdoosje 1868
Starting price 110 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, Hollands. Een vierkant doosje met gecontourneerde randen en geschulte bewerking. De deksel en achtkant zijn versierd met fijne filigrainbewerking omlijnd met getorst...

Witgouden armband met briljant
Starting price 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...

Jachtgeweer, enkelloops
Starting price 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Stutterheim
Starting price 220 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G

Opaline eierset met zilver
Starting price 120 EUR

Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...

Zilveren doosje, klein
Starting price 125 EUR

Klein zilveren doosje, antiek, 800/000, met getrembleerde en gegraveerde vierkante bewerking en ronde medaillon in het midden. Voorzien van scharnier. 70x28x23 mm. ca. 58 gr. Wat gedeukt over het hele...

Gouden slavenband met briljant
Starting price 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

3 Delen Duits porselein
Starting price 180 EUR

Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G