Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met abstracte decors, rood-blauw-zwart 143x98cm Cond:G
Twee moderne gesigneerde kristalglazen vazen 2e helft 20e eeuw, bolvaas en hoge vaas, in goede staat 16-30cm.
Negen maal antiek Chinees porseleinen kopjes, 2e helft 19e eeuw, in Kang Xy stijl met figuren en bloem decor(haarscheur/chip) 5x8øcm. Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Lot modesieraden bestaande uit een parelcollier, collier met hanger met glas en diverse hangers.
Oude Hollandse eikenhouten ronde barometer, omstreeks 1930 A.H Becker 6-22cm.
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G