Anne Walker 1933 Boston, titel: Sittefleur nr 3/75, herkomst kunsthandel Borso, 44x55cm. ingekleurde ets op papier Cond:G
Twee 19e eeuwse Franse prenten met figuren, Journal des Demoisettes, anne 1871-1868, steendruk op papier 28x24cm. Cond:G
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke Bretonse eikenhouten gestoken stoel met floraal decor, omstreeks 1870, in goede staat, 102x50x43cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Lot Japans Satsuma porselein met o.a. 2 sets miniatuurvaasjes, grote dekselvaas met krijgerdecor, gemberpot, en kleine vaas 6-36cm. Cond:R/G
Lot Chinees porselein 20e eeuw, 7x Celadon, visdecor, 1 blauwe dekseldoos gemerkt binnenin met foohonden draak, 10-15cm. Cond:G
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Modern zilveren collier 925/000. ca 39 gr. (massief) Lengte 80cm
Twee fraaie lepels, verzilverd, met parelmoersteel in originele cassette. Lengte 16,5 cm
Brede zilveren ring, 925/000, met wit ronde gefacceteerde zirkonia's. Grootte 24x22mm. ø 56, ca 8,6gr. Nieuw
Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.
Zilveren oorstekers, 925/000. Omgeslagen driehoeken, gematteerd. ø 15 mm. ca. 3,5 gr. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.
Mooie zilveren taartschep, Jugendstil,, Hollands 835/000 Een taartschep met een gecontourneerde puntschep opengewerkt voorzien van gravurebewerking, een getorste steel met hartvorm, voorzien van parel...