This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren kandelaar
Starting price 200 EUR

Fraaie zilveren kandelaar, 833/000. Zilveren kandelaar met vierkante voet met bloemversiering op 4 bolpoten en bewerkte schacht met rib-, blad en parelbewerking. 9x9x24 cm. ca. 460 gr. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Starting price 200 EUR

Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.

6 Art Deco lepeltjes
Result: 50 EUR

Zes zilveren Art Deco lepels, 835/000. Lepels voorzien van een puntbak met een strak gegraveerde steel voorzien van een afgehoekt uiteinde. Lengte 11 cm. M.T.: onleesbaar. ca. 62 gr. In goede staat.

Marmeren potje met zilveren deksel
Starting price 110 EUR

Zwavelstokkenpotje, marmer met zilveren deksel, pootjes en hengsel, 835/000. Bruin marmeren zwavelstokkenpotje met Biedermeier bewerkte deksel en hengsel. Geplaatst op 3 zilveren pootjes. ø8x11cm. plm...

Zilveren bonbonschaal met filigrain
Starting price 135 EUR

Zilveren bonbonmandje, 900/000, gemaakt uit filigrain. Bonbonmandje gemaakt in een bloemvorm geheel versierd met filigrain, voorzien van een dubbel getorst hengsel met filigrainbewerking in het midden...

Poederdoosje met goud
Starting price 450 EUR

Poederdoos met gouden rand. Ronde poederdoosje van gelakt papier maché met gouden bloembewerking en voorzien van gouden rand, 585/000, met gravure van een slak en een geheel gematteerde bewerking. Aan...

Zilveren antiek mes
Starting price 150 EUR

Zilveren mes met staande leeuw op het heft. Mes met zilveren heft van staande leeuw welke een schild vasthoudt. nagekeurd met waarborgteken voor ongewaarborgd gehalte van nationale oorsprong. Met stal...

Zes zilveren bestekdelen
Starting price 60 EUR

Zes bestekdelen bestaande uit een zilveren visschep met fraaie gravure op de schep, klein breukje, 2 botermesjes met verguld blad, 800/000 Wilh. Giese en drie vleesvorken met zilveren heft, 800/000.

Gouden brede armband
Result: 700 EUR

Mooie brede gouden armband, 585/000, met bakslot en veiligheid. Brede gouden gevlochten armband. Breedte 16 mm. Lengte 20 cm. ca 35 gr.

Antieke gouden armband
Result: 800 EUR

Fraaie antieke gouden armband, 750/000 bezet met parel en diamanten. Scharnierende slavenband, aan de bovenzijde mooi versierd met bloembewerkingen bezet met één parel en diamanten. Breedte 18 mm. ca ...

Gouden armband met carneool
Starting price 500 EUR

Gouden armband, 585/000, met carneool. Gouden schakelarmband, met 9 ronde schakels met geschulpte rand voorzien van een rond gefacetteerde carneool. ø schakel 18 mm. Voorzien van veiligheidsketting. L...

Benencollier met goud
Starting price 160 EUR

Collier van gestoken beenkralen met gouden, 585/000, sluiting en bolletjes. 26 Beenkralen met getorste bewerking, ø 12 mm, met bolsluiting en 27 gladde gouden bolletjes. Lengte 40 cm

Zilveren kluwenhouder met rokhaak
Result: 590 EUR

Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 835/000.Hollands. Bijzondere kluwenhouder met Biedermeierversieringen en een voorstelling van een stadsgezicht. Met peervormige rokhaak. MT.: L.van Maanen Sneek, Sne...

Zilveren waterkan met schaal
Starting price 1.000 EUR

Bijzondere fraaie zilveren waterkan met bijpassende onderschotel, 925/000, Italië. Grote schenkkan, glad, iets een gehamerd decor, met dubbele rand op voet. Voorzien van een platte brede handgreep met...

Zilveren lepeldoos
Starting price 80 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, Hollands. Lepeldoos geplaatst op 4 bolpootjes en een getorste beugel. het doosje is voorzien van een guilloché gegraveerd lijnpatroon en cirkelmotief, aan de zijkant voorz...

Schaar met schede en ketting
Result: 130 EUR

Schaar met zilveren greep, schede en ketting, 835/000. Schaar voorzien van zilveren greep en schede versierd met gegraveerde Biedermeier krul/ en bloembewerking. Voorzien van jasseronketting. Lengte 1...

Opaline eierset met zilver
Starting price 120 EUR

Opaline eierset met zilveren houders, 835/000. Zes opaline glazen eierdopjes met ronde zilveren voet met florale bewerking geplaatst op een mahoniehouten voetstuk met ivoren bolpootjes en zilveren get...

Zilveren ovale zoutvaatjes
Starting price 80 EUR

Stel 835/000 zilveren zoutvaatjes met divers drijfwerk, staande op 4 pootjes met blauwglazen binnenbakjes 5,5x4x4cm Z2 keur, importeursteken Hamco Amsterdam.

Witgouden broche met parel en diamant
Starting price 240 EUR

Witgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche, strikmodel, bezet met diverse kleine diamanten en een parel, ø 6 mm. Lengte 5 cm. ca. 7,5 gr.

Witgouden armband met briljant
Starting price 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...

Gouden slavenband met briljant
Starting price 1.300 EUR

Elegante slavenband GG/WG 585/000 met briljanten. Strakke brede slavenband, breedte 8 mm, met groot WG stuk, 28x8 mm, bezet met 3 rijen met 51 briljanten, totaal ca. 0.76 crt VSI/SI-TW, iets oplopend....

Gouden zakhorloge met chatelaine
Starting price 3.500 EUR

Uniek gouden zakhorloge, Gudin, A.Paris,18e eeuws, Prachtig versierd met emaille portret omlijst met guirlande en strikken, een lunette bezet met diamanten, enkelen ontbreken. Bevestigd aan een gouden...

Rosenthal schaal met 6 borden
Starting price 40 EUR

Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G

Rosenthal theekan
Starting price 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.