This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Gekleurde kom met goud rand
Starting price 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Chinese imari kom, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R

Fries voetenbankje, kerk
Starting price 60 EUR

Antiek mahoniehouten met eiken voetenbankje omstreeks 1900 in goede staat 18x19x26cm.

Meissen kan ca. 1880
Result: 350 EUR

Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G

Zilveren collier met opaal
Result: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

2x Peter van den Akker
Starting price 60 EUR

Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G

Armband van bloedkoralen
Result: 190 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Starting price 100 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.

British sporting prints
Starting price 50 EUR

Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm

Loddereinflesje
Starting price 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.

Teizo Ogaki
Result: 25 EUR

Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G

Koperen vaasje
Starting price 50 EUR

Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.

Hanger robijn met diamant
Result: 70 EUR

Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat

5 Delen Frans Fayence
Starting price 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

2 Empire kandelaren
Result: 1.600 EUR

Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G

Zilveren armband met carneool
Starting price 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

Hollandse miniatuur barokcommode
Starting price 180 EUR

Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.

Kandelaar met putti
Starting price 200 EUR

Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.

3 Zilveren strooiers vogels
Result: 85 EUR

Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...

Empire lamp
Starting price 150 EUR

Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.

Tabaksdoos
Result: 30 EUR

Hollandse gegraveerde messing tabaksdoor 18e-19e eeuws, in goede staat 12x8x3cm.

Chinese imari kom, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø

Snoer bloedkoralen
Starting price 800 EUR

Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.

Verrekijker in foedraal
Starting price 40 EUR

Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G

3 Delen aardewerk
Result: 25 EUR

Drie delen antiek aardewerk, omstreeks 1900, platelen schenkkan(chips tuit), rond tablet Arnhem plateel, matrius Gelria(barstje rand) grote ronde keramieken onderzetter, met vernikkelde omranding en f...

Sleutelkastje
Starting price 100 EUR

Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G

Zilveren oorstekers
Result: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

6 Delen Aziatica
Starting price 60 EUR

Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.

Afrikaans beeld, Luba
Result: 35 EUR

Afrikaans houten beeld van de Luba stam, voorstellend een staande vrouw. 70x14x15cm. Cond.; R-G

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.

Scheerbekken met winkelhaak en passer
Result: 45 EUR

Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G

2 Messing kandelaren
Starting price 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

Kristallen zoutpotjes
Starting price 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

Hertenvanger
Starting price 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

2x Yixing trekpotje
Starting price 120 EUR

Twee grote oude Chinese Yixing theepotten, beide gemerkt, 20e eeuw, mooie kwaliteit, goede staat 17x13,5 11x13ø

2 Zilveren kinderlepels
Starting price 30 EUR

Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm

Grote bijl, bodemvondst
Starting price 90 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met merktekens mogelijk Gotisch, bodemvondst. 82x40x4 cm. In redelijke staat.

Petroleumlamp
Starting price 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

4 Hummels
Result: 85 EUR

Vier oude Duitse keramieken diverse Hummel figuren, jongen op hekje heeft barst, verder goed 11-14cm. Cond:R/G

Diverse tinnen delen
Result: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

Hanglamp met pegels
Starting price 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Bureaulamp Jan des Bouvrie
Result: 35 EUR

Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat

Lladro beeld, 2 nonnen
Starting price 75 EUR

Groot Spaans Lladro porseleinen figuur 2 nonnen no 4611, in goede staat 33,5cm

Sabel en percussie pistool
Starting price 35 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

7 Delen Makkum
Result: 150 EUR

Zeven delen Hollands Makkum keramiek, 20e eeuw, apothekerspot, dekselvaas, natfruitschaal met onderschotel, plooi schotel, asbak, 2 schaaltjes, (1 schaaltje gelijmd) 10-32cm.

2 Koperen portret wandborden
Starting price 190 EUR

Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G

Ingelegde waarde papieren India
Result: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G

Celadon schaal
Starting price 50 EUR

Oude antieke celadon kom met craquele glazuur