18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Samengestelde antieke Franse pendule met bronzen basement en compositiemetalen klokhuis en figuur(huwelijk) omstreeks 1870-1890 8 daags uurwerk met halfuurslag 46x45x18cm. Cond:R
Antieke wortelnoten franse regulateur met intarsia, omstreeks 1870, stil uurwerk, mooi emaille wijzerplaat in goede staat 83cm.
Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G
Zes gouden fantasieringen, 585/000. Verschillende ringen o.a. met zirconia, saffier en robijn. Totaal ca. 10,4 gr Nieuw
Zeer grote antieke houtgestoken Chinese Quan Yin op sokkel met originele polychromie, Prajnaparamita, omstreeks 1900, minimaal beschadigd 179cm. incl sokkel zonder sokkel 126cm Cond:G
Antieke Franse tafelklok met 8 daags uurwerk, facetgeslepen glas, boulle inleg, kwikslinger, bewerkt met leeuw en U.M 35cm. (lijst gelijmd) Cond;G
lot met zilveren sieraden bestaande uit figarocollier, een gourmetarmband en 4 ringen. Totaal ca. 58 gr. Nieuw
J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, hardwerkende boerenvrouw, olieverf op linnen 50x68cm. Cond:G
Zilveren naaldenkoker en breischede, 835/000. Langwerpige naaldenkoker met Beidermeier bewerking, 90x12x5mm, voorzien van deukjes en een breischede verlopend van smal naar breed met Biedermeier bewerk...
Antieke bronzen figuur in Biedermeier stijl, vrouw op stoel gesigneerd L. Kley, Louis Kley 1833-1911 31cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Bernardus Johannes Josef Marie Meddens 1933, 1913 Amsterdam 1989, surrealistische voorstelling met monsters en naakte figuren, gas in lood kunstenaar, olieverf op papier 62x44cm. Cond;G
Gouden ring, 585/000, met onyx. Elegante ring met langwerpige zetkast met een smal ovale onyx, 18x6mm. ø 56. ca 3,5 gr.
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm
L.P Versteeg, dorpsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.