This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Empire lamp
Starting price 150 EUR

Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.

Loddereinflesje
Starting price 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.

Sleutelkastje
Starting price 100 EUR

Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G

Reiswekker
Starting price 100 EUR

Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R

6 Delen Aziatica
Starting price 60 EUR

Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.

Hanger robijn met diamant
Result: 70 EUR

Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat

2 Messing kandelaren
Starting price 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

Hertenvanger
Starting price 140 EUR

Grote 19e eeuwse hertenvanger, met hoornen heft in goede staat 54cm.

Zilveren armband met carneool
Starting price 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.

Eiken tafelklok
Starting price 50 EUR

Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat. In goede staat 36x24x15cm

Petroleumlamp
Starting price 150 EUR

Grote antieke petroleumlamp op marmeren sokkel, omstreeks 1880 met halfnaakte dames, plaquettes, fratzen en ranken in goede staat 77cm

3 Zilveren strooiers vogels
Result: 85 EUR

Drie zilveren strooiers in de vorm van vogels. Een zilveren vogel met scharnierend klepje aan de onderzijde, deukje in de kop,8x3x6cm, en twee uilen, strooiers, Engels, 925/000, met gekleurde ogen. MT...

Diverse tinnen delen
Result: 20 EUR

Lot divers oud tin, o.a. maten, borden, lepels, houders, 8-12cm Cond:R/G

Engelse staande klok
Result: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G

Bureaulamp Jan des Bouvrie
Result: 35 EUR

Gesigneerde metalen bureaulamp Jan des Bouvrie, 2 lichts met dimmer, 46x50x19cm, in goede staat

Wortelnoten barok kabinet, openslaande knieën
Starting price 1.500 EUR

Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G

Snoer bloedkoralen
Starting price 800 EUR

Snoer van grote grove bloedkoralen met oneffenheden, verlopend in grootte, ø14-21 mm. Lengte 48 cm, zonder sluiting. ca. 183 gr.

Gouden armband met briljant
Starting price 400 EUR

Gouden klemarmband, 585/000, RG/GG/WG, met briljanten. Armband met drie banen gekleurd goud met aan de uiteinden 2 WG soort hoefijzers bezet met elk 9 briljanten, totaal ca 0.72 crt. ca 13,8 gr. 62x52...

2 Koperen portret wandborden
Starting price 190 EUR

Twee mega grote gesigneerde koperen wandsierborden met portretten, 19e eeuw L.Dupuis Fecit, 1 Petrus Appelmans architect Antwerpen, 2 Quinin Massys Antwerpen 83ø Cond:G

Broche en oorschroeven Japans
Result: 30 EUR

Broche en oorschroeven verguld, versierd met Japanse voostelling, ingelegd met zilver en goud. ø 39-26 mm

Lamp met globe
Result: 40 EUR

Decoratieve lamp met globe en atlas, van messing en hout 2e helft 20e eeuw, in goede staat

Zilveren oorstekers
Result: 25 EUR

Zilveren oorstekers, 925/000. Boomerangvormige oorknoppen 13x17 mm. ca. 3,3 gr. Nieuw

Zilveren kan + suikerpot
Starting price 240 EUR

Zilveren theekan en suikerpot, 925/000. Zilveren theekan model Buton, met houten greep en knop. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten jl.: i: 1968 17x11x19cm en 11x9x11 cm. totaal ca. 57...

Iepenhouten Franse tafel
Result: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Franse iepenhouten eettafel met 2 lades, houtgepind, originele tafel, geen nabouw! in goede originele staat 81x217x81cm.

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 835/000 met opgehoogde gecontourneerde onder en bovenkant, voorzien van floraal graveerwerk en initialen, jl.:P:1874 ca 27gr. 5x5cm.

Kussenkast
Starting price 200 EUR

Oude pallisanderhouten renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in goede staat, met schappen en lades 182x168x67cm. Cond:G

Kristallen zoutpotjes
Starting price 35 EUR

Twee geslepen kristallen zoutpotjes met zilveren schroefdeksel ø4cm.

2 Zilveren kinderlepels
Starting price 30 EUR

Zilveren 800/000 kinderlepel met fraai spiegelmonogram achterzijde steel en een 800/000 zilveren lepeltje Duits, 44gr. 11-18cm