Zilveren soeplepel, 835/000, Voorzien van parelrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: F:1890. Lengte 28 cm. ca. 160 gr. In zeer goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe naaitafel, compleet met slot en sleutel en benen slotplaat, stukje fineer in blad gezet, verder in goede staat 75x49x40cm.
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormige gouden...
D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G
Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G
V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G
Collier van gestoken beenkralen met gouden, 585/000, sluiting en bolletjes. 26 Beenkralen met getorste bewerking, ø 12 mm, met bolsluiting en 27 gladde gouden bolletjes. Lengte 40 cm
Gouden ring met carneool, 585/000. Ring met grote ovale zetting met gladde rand bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop van de ring 16x27 mm. ø 58 ca. 4,6 gr.
Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G
Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...
Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.
Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G
Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G
Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.
Twee zilveren taartscheppen, 835/000. Een taartschep voorzien van hoornschep gedeelte met driehoekig heft voorzien van getrembleerde bewerking en een taartschep met getorste steel bekroond met een tor...
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...
Prachtige witgouden slavenband, 585/000, met briljant en saffier. Slavenband, 5,5 mm, rechthoekige buis, aan de bovenzijde bezet met 12 saffieren en 11 briljant geslepen diamanten. De zijkant is fraai...
Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G
Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G
Maurice Lacroix horloge, verguld met vergulde schakelband. ø 35 mm. breedte band 18 mm. Lengte 20,5 cm. In goede staat met wat gebruikssporen. Werkend