This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Zilveren opscheplepel 1890
Starting price 100 EUR

Zilveren soeplepel, 835/000, Voorzien van parelrand. MT.: Van Kempen, Voorschoten jl.: F:1890. Lengte 28 cm. ca. 160 gr. In zeer goede staat.

Mahonie naaitafeltje
Result: 100 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe naaitafel, compleet met slot en sleutel en benen slotplaat, stukje fineer in blad gezet, verder in goede staat 75x49x40cm.

Mahoniehouten bijzettafel
Result: 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x47x46cm.

Collier van parels en lapis
Starting price 250 EUR

Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormige gouden...

2 Portretten in Empire lijst
Starting price 675 EUR

D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G

Bernard Leemker
Result: 200 EUR

Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G

Schilderij Puhonny
Result: 1.400 EUR

V. Puhonny (Victor 1838-1909) leuk werk van deze schilder, Duits dorpsgezicht met figuren, Windeck in gr Baden, Dorfgang) olieverf op linnen 68x42cm. Cond:G

Benencollier met goud
Starting price 160 EUR

Collier van gestoken beenkralen met gouden, 585/000, sluiting en bolletjes. 26 Beenkralen met getorste bewerking, ø 12 mm, met bolsluiting en 27 gladde gouden bolletjes. Lengte 40 cm

Gouden ring met carneool
Starting price 90 EUR

Gouden ring met carneool, 585/000. Ring met grote ovale zetting met gladde rand bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Grootte kop van de ring 16x27 mm. ø 58 ca. 4,6 gr.

2 Satsuma beeldjes
Starting price 260 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma keramieken musicerende dansende figuren omstreeks 1900 met floraal en gouddecor(minimale chip bij voet) 19-21cm Cond:G

Zilveren servies met comfoor
Result: 850 EUR

Mooi zilveren koffieservies, 835/000, uitgevoerd in model Parelrand. Koffieservies bestaande uit een koffiekan met comfoor met spiritusbrander, en kan met scharnierend deksel en zilveren oor. Een suik...

Witgouden ring briljant
Result: 190 EUR

Witgouden ring, 585/000, met briljant. Een entouragering met ovale rozet met 3 randen met in totaal 36 briljanten. totaal ca 0,80 crt W-P. ø 61 ca. 5,0 gr. In redelijk goede conditie.

Bedbankje en kistje
Result: 45 EUR

Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G

Mahonie spinnekoptafel
Starting price 150 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel, in zeer goede staat recentelijk professioneel gerestaureerd, 73x106x73cm. Cond:G

2 Netsuke's + ratje
Starting price 75 EUR

Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G

Lot zilveren sloten
Result: 275 EUR

Lot met diverse bijbelsloten, zilver, 835/000. Diverse bijbelsloten o.a. met figuren en Biedermeier bewerking. Eén sluiting vermaakt tot broche. Totaal ca 210 gr. Onderdelen in goede staat.

Twee zilveren taartscheppen
Starting price 65 EUR

Twee zilveren taartscheppen, 835/000. Een taartschep voorzien van hoornschep gedeelte met driehoekig heft voorzien van getrembleerde bewerking en een taartschep met getorste steel bekroond met een tor...

Groot stilleven, Romeny
Result: 650 EUR

Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G

P. van den Braken, zeegezicht
Starting price 250 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Witgouden armband met briljant
Starting price 1.000 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slav...

0
Starting price 1.950 EUR

Prachtige witgouden slavenband, 585/000, met briljant en saffier. Slavenband, 5,5 mm, rechthoekige buis, aan de bovenzijde bezet met 12 saffieren en 11 briljant geslepen diamanten. De zijkant is fraai...

Louis Seize bijzetstoof
Starting price 170 EUR

Louis Seize theestoof met lade, omstreeks 1800, intarsia, wortelnoten afneembaar deksel en messing beslag, minimale fineerschade, 52x28x29cm. Cond:G

Wortelnoten barok secretaire
Result: 600 EUR

Achtiende eeuwse Hollandse wortelnoten Barok Louis Quinze secretaire, omstreeks 1760, aantal jaren geleden vakkundig gerestaureerd, minimale krimpnaad, cylinder bureau en 4 lades Cond:G

Maurice Lacroix horloge
Starting price 75 EUR

Maurice Lacroix horloge, verguld met vergulde schakelband. ø 35 mm. breedte band 18 mm. Lengte 20,5 cm. In goede staat met wat gebruikssporen. Werkend