Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie wijzerplaat en originele poppen, in goede originele staat 147cm.
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Oude mahonie Josephine pendule 2e helft 20e eeuw door Wuba(warmink) met messing monturen, 8 daags met halfuurslag, in zeer goede staat 32cm.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger, gemerkt Pfeilkreuz omstreeks 1900, minimaal inaktief wormbeval, 80cm Cond:G
Grote Franse antieke torenklok omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, compositiemetaal, emaille wijzerplaat, 55cm. in goede staat
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Engelse mahoniehouten tafelklok 20e eeuw met mechanisch Zenith uurwerk, emaille wijzerplaat, stil uurwerk, bovenliggende balans, in goede staat 25cm.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1890 met messing versiering, wijzerplaat beschadigd verder in goede staat 49cm. Cond:G
Antieke Franse vergulde comtoise omstreeks 1800 met spillegang, voorstelling ploegende boer, gave emaille wijzerplaat, in goede staat 41x25x17cm. Cond;G
Prachtige Duitse antieke Schwarzwald klok met wekker en 3 treinen, hout gepend uurwerk met messing raderen, omstreeks 1850, in goede staat 20x31x29ø
Grote Duitse antieke wortelnoten tafelklok met snijwerk, halve zuilen en korinthische capitellen verzilverde wijzerplaat 8 daags uurwerk, kwartierslag, serie nr. 62547 Cond:G 51x35x25cm.
Negentiende eeuwse comtoise Aurange a Villeneuve, gave wijzerplaat in goede staat 42x34x18cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met wekkerfunctie en ankergang, in zeer goede staat, 44x28x14cm
Antieke Franse comtoise, omstreeks 1800 met spillegang en gave emaille wijzerplaat, Morel a Attignat, 2 gaatjes in feuille, compleet met harpslinger, in goede staat 42x27x15cm
Grote 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding en vergulde feuille ( paard en wagen) harpslinger 46x28x15cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse comtoise met lithografie op wijzerplaat, en harpslinger, in goede staat 48x34x16cm.
Antieke eikenhouten staartklok omstreeks 1800 met dubbele kap, beschilderde houten panelen achter glas, landschapsdecors, originele patina in goede staat 165cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse vergulde pendule, moeder met lezend kind omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag, mooie vergulding en gave wijzerplaat 49x49x18cm. in goede staat
Antieke wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen omstreeks 1900 met 8 daags Frans uurwerk, 40cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule met verguld basement, figuren voorstelling, moeder met kind onder druivenrank(compositiemetaal) 43cm. Cond:R/G
Grote antieke Franse brons met marmeren pendule, omstreeks 1870, met bronzen jonge geleerde met boeken en passer+haakse hoek, origineel 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 59cm.
Oude Le coultre atmos klok 15 jewels uit Zwitserland, met vergulde messing klokkast in goede staat, functies niet getest, 24x21x16cm Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...