Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Fles Eau de toilette "First de Van Cleef & Arpels, Paris 120 ml. nieuw.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Oosterse bewerkte koperen ketel 20e eeuw in goede staat 20x13øcm.
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Twee Duitse antiquarische illustraties, 17,5-32,5cm Cond:R/G
Italiaanse houtgestoken staande lamp met beschilderingen omstreeks 1960, 162x35ø Cond:G
Twee vooroorlogse dekseldoosjes, 1 maal baceliet(beschadigd), 1 maal agaat met messing montuur(goed)
Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G
Antieke blikken doos met slot en Chinese gelithografeerde voorstelling, omstreeks 1900, vereenigde blikfabriek Amsterdam 14x23x18,5cm Cond:G
Hollandse barometer, notenhout, 2e helft 20e eeuw, Warmink, in goede staat 83cm
Antiek heilig Kruis omstreeks 1900, met eiken kruis en bisquit porseleinen heilig kruis 71x35cm. Cond:G
Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm
Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.
Twee antieke gietijzeren weegschalen met messing, omstreeks 1900 in goede staat 40-60cm.
Twee houtgesneden kajaks op houders, 2e helft 20e eeuw 88-91cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse koperen tafeltreef op hoge voet 24,5xø19 in goede staat
Antieke koperen ketel met comfort en brander, omstreeks 1900 in goede staat 37cm.
Oude vetus stuurwiel voor boot, 20e eeuw in goede staat 51cm.
Stel messing kandelaars omstreeks 1920, naar oud voorbeeld, in goede staat 24cm.
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G
Twee antieke dekseldozen, eenmaal Japans lakwerk, en eenmaal historisme met ijzeren beslag 19-22cm.Cond:G
Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G
Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G
Mooie antieke Hollandse schippertjes petroleumlamp, met handbeschilderde gebloemde kap omstreeks 1900, 50x28øcm.Cond:G
Messing tafellamp met prismenglas en putti, 5 lichts 20e eeuw. 35cm. Cond:G
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Zeven delen antiek tin 19e-20e eeuw, kraantjeskan, twee klepkannen, 4 tinnen borden
Antieke 19e eeuwse kolenkit en paraplubak, licht bedeukt, 37x46cm. Cond:G
Oude Engelse marine afstandmeter in mahoniekist door E.R Watts+son ltd. range finder Colton type M.K II, in goede staat 6x28x9cm.
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse geeboniseerde houten crucifix met metalen corpus Christi, in goede staat 39cm.
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Twee oude lederen reiskoffers omstreeks 1930, zwart, 10 delen wit baceliet, toiletset, compleet, bruinleder, met 6 delig toiletset, incompleet 31-53cm. Cond:G
Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G
Antieke houten veilinghamer omstreeks 1900, in goede staat, geeboniseerd 24cm.
Negentiende eeuws antiquarisch boek, toneel decoratief, met op steen getekende platen, dichtelijke bijschriften, eene levensschets 1845 door E. van Ernst Koning, lichte vochtschade 26x35x1cm. Cond:R
Twee oude bustes, jongen en meisje 2e helft 20e eeuw, eenmaal gips en eenmaal composiet 23-45cm. Cond:G
Prachtige inglegde kist met wortelnoten fineer, intarsia met andere houtsoorten en parelmoer, 2e helft 20e eeuw 12x31x24cm. Cond;G
Twee delen antiek 19e eeuw gemaakt van been, bewerkte vulpen en garenhouder 7,5x23cm Cond:G
Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G
Oud kreeftbestek in cassette omstreeks 1930, met rood bacelieten heften(krimpnaden) 4x25x15cm. Cond:R
Decoratieve Perzische sabel, met Turkoise en aluminium, 20e eeuw(wandversiering), 73cm.
Antieke messing weegschaal, 1e helft 20e eeuw met gewichten set en eikenhouten basement, 5,6x52x20cm Cond:G
Oude wandconsole met engelen kop, groen goud gepatineerd, 2e helft 20e eeuw (gipsgegoten) 17x23x22cm. Cond:G
Lot antiek, koperen koetsstoof, waterketel, stoof, vaas 22-47cm Cond:G
Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Vier cassettes oude plated bestek, 20e eeuw o.a visbestek, taartbestek etc 24-34cm. Cond:G
Drie oude voorraadblikken, 1x Bensdorp poederchocolade omstreeks 1920, 2x Verkade Zaandam(licht bedeukt) 22-33cm. Cond:G
Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.
Antieke telescoop verrekijker in foudraal, ongemerkt omstreeks 1900 messing met leder, 61cm. Cond:G
Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G
Antieke Duitse Historisme staande petroleumlamp met bewerkte compositiemetalen voet en gebloemd keramieken reservoir (geëlektrificeerd, 1 kap gelijmd)in goede staat
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Grote messing kaarskandelaar met lekrand 20e eeuw in goede staat 75x26øcm
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Twee 19e eeuwse eikenhouten lepelrekken met tinnen lepels, in goede staat.
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Negentiende eeuws antiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M
Drie antiquarische boeken van Nederlandse kastelen en hun historie, deel 1,2,3 Elsevier in goede staat 30x24x4cm.
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Groot lot divers messing en koperwerk, 19e-20e eeuw 20-45cm Cond:G
Drie fossiele roofdier snijtanden in gesteente 11-13cm. Cond:G
Zes delige antieke messing haardset, incl. twee vuurbokken, houttang is kapot, 20-70cm Cond:R/G
Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G
Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G
Drie antieke boeken, European and American snuff boxes 1730-1830, Rozenburg monographie einen Mannfaktor 1883-1917(München), modern primitives naive paintings Oto Bihaj Merin, 30-31cm Cond:G
Drie antieke boeken, 1 Bruckmanns Fayence lexikon, kunststijlen in kleur Bjarne Jornaes, antieke encyclopedie Paul Atterburg 18-30cm Cond:G
Drie boeken, eenmaal zakhorloges, alte Möbel Westmünsterland, The Luigi Koelliker studiolo, cathalogus sotheby's 23-29cm
Twee maal antiek, vaas met drakendecor, en een Duits porseleinen dekseldoos in eivorm waarschijnlijk Sitzendorf 25-12,5cm. Cond:R/G
Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G
Lot 19e eeuwse strijkijzers, natuurstandaard 10 delen.Cond:G
Antieke 3 delige ivoren schrijfset, opengewerkte pannenhouder, 2 ivoren pennen, 1 goed, 1 top af 17x2,5cm Cond:R/G
Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G
Lot 18e-19e eeuws metaalwerk o.a 5 sleutels, tinnen bakje, ijzeren tang, ijzeren kurkentrekker, blikken bak op leeuwenpoten 18-19cm. Cond:G