Vooroorlogse stereoscoopkijker met diverse kaarten, in goede staat 32cm.
Gesigneerde bronzen Japanse vaas of Yamahaka Maru, the yamashita steamship co L+D 1958, in goede staat 21,5cm.
Antieke paardentuig met bellen voor arrenslee, omstreeks 1900 100cm. Cond:G
Vooroorlogse wit emaille brooddoos, in goede staat 55x30x22cm.
Negentiende eeuws Engels steengoed waterfilter met patent, Bartons patents natural stone and carbon water filter(26 gold medals) koperen kraan 50xø24cm. Cond:G
Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm
Drie oude messing Kompassen omstreeks 1900-1920 in goede staat 5-7,5cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken Koranhouder, in goede staat 24x36x19cm.
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G