Negentiende eeuws Frans rozenhouten etagere tafel met lade en floraal inlegwerk in zwart vlak, randen afgezet met messing, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in uitstekende staat 85x39x30cm.
Hollandse empire mahoniehouten vitrinekast met lade, omstreeks 1830, in goede originele staat , lichte fineerschade, 158x33x96cm.
Duitse antieke mahoniehouten Louis Philippe secretaire met volle zuilen en kroon, omstreeks 1870 met mooi mahoniehouten binnenleven met lades en deuren, zuilen en capitellen, lichte gebruikerssporen, ...
Negentiende eeuws Franse eikenhouten vissekop tafel, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 65x112x102cm. Cond:G
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm.
Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Achtiende eeuwse notenhouten Duitse Louis Quinze secretaire omstreeks 1760, in zeer goede staat, 94x120x56cm
Zeldzame 19e eeuwse cellostoel, notenhout, verstelbaar, met bronzen klauwpoten, gedraaide poten en lyra vormige rugleuning, 91cm in goede staat
Duitse eikenhouten Barok documentenkist, 18e eeuws met 3 sloten en sleutels, smeedijzeren beslag, in goede originele staat 29x55x37cm. Cond;G
Gave gerestaureerde mahoniehouten klapbuffet, 19e eeuw met lades en deurtje, omstreeks 1800, in goede staat 83x65x50cm. Cond:G
Vier antieke Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 85x46x53cm.
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Eikenhouten Engels kabinet, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw in Sheraton stijl(mooie kwaliteit) in goede staat, 190x130x57cm. Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Negentiende eeuwse Brentonse houtgestoken kast, 2 delig met prachtig snijwerk, 2 poppen, origineel beslag, sloten en sleutels, 2 delig, kastanjehout, figuratieve voorstellingen, in zeer goede staat, 2...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Antieke vroeg 19e eeuwse empire spiegel met console tafel, hout met vergulding, 74x77x38 en 124x58cm in goede staat
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...
Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...
Duitse Empire trumeau met spiegel omstreeks 1840 laat Empire Biedermeier met lade en volle zuilen. In zeer goede staat 87x93x46 160x82x19 Cond:G
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.
Achttiende eeuws Hollands wortelnoten kabinet met openslaande knieen, daarachter vier lades, origineel beslag, in originele ongerestaureerde staat, fineerschades en krimpnaden, 240x190x70cm. Cond:R/G
Prachtige Hollandse mahoniehouten hekjeskabinet omstreeks 1800 met volle zuilen vergulde bronzen kapitelen en beslag recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 235x165x63cm
Prachtige gerestaureerde 18e eeuwse Duitse wortelnoten secretaire met bandintarsia, en andere houtsoorten ingelegd, in goede staat 108x62x130cm.
Antieke notenhouten 6 kantig bijzettafeltje, omstreeks 1880, in goede staat 70x50x60cm.
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Moderne spiegel met gelithografeerd verendecor en geslepen spiegel, in goede staat 65x85cm. Cond:G
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x67x20cm.
Antieke mahoniehouten spiegel met facetgeslepen glas, omstreeks 1900 in goede staat 83x105cm
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, in goede staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm
Eikenhouten vitrinekast omstreeks 1950, met geslepen glas, schap en deur, in goede staat 75x43x50cm.
Antiek beschilderd bedbankje, gedateerd 1911 en een kruideniers kistje 40-100cm. Cond:G
Eiken art deco bijzettafel met lade omstreeks 1920 in goede staat 66x54x33cm Cond:G
Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G