Drie x 17e/18e eeuws Chinees porselein, twee zeldzaam geschulpte borden met waterpartij en vogels, beide haarscheur en chip, een grote 17e eeuwse Wanli schotel met tuin en vogel voorstelling, geschulp...
Oude Chinese porseleinen deksel voorraadpot met familie Roze decor, omstreeks 1930 of later, in goede staat 22x16øcm
Grote 18e/19e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung presenteerschaal met landschapsdecor, in goede staat
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Prachtige grote oude Chinese Yixing theepot met bamboedecor, gemerkt, en mooie kwaliteit, omstreeks 1900-1930 in goede staat 9,5x21x12,5ø
Oude Chinese Yixing theepot met zwanendecor en Chinese tekens, mooie kwaliteit omstreeks 1930, gemerkt en in goede staat 8,5x17x12øcm
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen melkkan met deksel floraal en gouddecor, glazuurschade 16,5cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte kom met rondom figuren decor, in goede staat 9,5x20,6øcm.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met blauwe achtergrond en interieurdecor met vazen, 27,5x13ø Cond:G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø
Prachtige antieke grote Chinees porseleinen bruin geglazuurde vaas met goud decor, Qing Dynasty gemerkt, in goede staat 38xø20cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R
Grote Chinese porseleinen schenkkan, 17e -18e eeuws met rondom vliegende draak in de wolken(tuit afgebroken en voorzien van zilver) 23xø20cm Cond:R
Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G
Zes antieke Chinese kommen Vung tan cargo ca 1690 met blauw decor, licht beschadigd 6x14ø Cond:R/G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen kom met lotusbloemen decor, goud-rood in goede staat 7,8x17,5cm.
Oude Chinees porseleinen vierkante vaas uit de republikeinse periode, met figuren en lampionnen decor en gouddecor, gemerkt en in goede staat 28x13x13cm.
Zeldzaam stel grote 18e/19e eeuwse gesigneerd Yixing pijpvazen met fijn gedecoreerd goudkleurig drakendecor, prachtige kwaliteit, in goede staat 31x13øcm
Zeldzame 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie roze decor in landschap, en gouddecor in goede staat 17x16x9cm
Zes x 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze borden, octagonaal met floraal en gouddecor( minimale chips alle borden) Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Oud Chinees porseleinen lachende Boedha 19e-20e eeuw (gemerkt)22cm Cond:G
Oude antieke Chinees porseleinen dekselterrine, 19e eeuws of later, met landschapsdecor 16x27x21cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse terracotta piedestal met bloempot, gesigneerd Glamia made in England, chips voet en bloempot met figurendecor rondom, 100x39øcm Cond;R
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen bloemenvazen met handgeschilderde figuren en bloemendecor, beide chips bodemrand 33x22x13cm Cond:R
Grote antieke Perzische voorraadpot 14e-15e eeuws, met wit blauw glazuur en floraal decor, in goede originele staat 29cm.
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.
Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G
Prachtige Chinese 18e eeuwse dekselterrine met originele onderschotel met landschappen en floraal decor 22x32x24cm. Cond:G terrine heeft 1 chip aan de voet.
Antiek Duit K.P.M porseleinen mocca serviesje omstreeks 1920, bestaande uit, moccakan, 3 schotels en twee kopjes, suikerpot en melkkan 6-19cm. Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen pronkvazen door Jacob Petit 1830-1862, met floraal, goud, en vogeldecor, elke vaas is tweedelig met console, minimale chip 30cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen servies met handbeschilderde landschappen decors, theepot, roomkan, koffiepot, 8 kop en schotels, (haarlijn of chip mogelijk) 6,5-27cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws porseleinen plaquette in vergulde messing omlijsting, voorstellende een damesbuste, verso genummerd, in goede staat 12x8cm. Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900, mooie kwaliteit landschap beschildering, en vele figuren in paleis, hoogwaardigheidsbekleders, ruiters, kinderen, Geisha's etc 50x18cm Cond:G
Twaalf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decors(gemerkt) 4 borden met randschade Cond:R/G
Duits Rosenthal porseleinen Maria bont, bestaande uit: theekan, koffiekan, 3 roomkannen, suikerpot, botervloot, 12 ontbijtborden 7 kop en schotels, 7 losse schotels, minimale chip mogelijk, 10-24cm. C...
Zeer grote Franse porseleinen limoges dekseldoos, eind 19e eeuw gemerkt B.S ster Limoges France S, handbeschilderd met figuren en gouddecor 11x24x25cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse porseleinen plaquette, gesigneerd P.G verso P Genest of Gevers? mei 1879, in originele lijst, dame met drinkende vogel, in goede staat 27x18cm
Fraaie antieke porseleinen tafelspiegel, zwaar uitgevoerd, gemonteerd op eiken frame met standaard, omstreeks 1880 Frankrijk of Duitsland met wapen en Latijnse tekst en gouddecor 73x50cm. Cond:G
Gesigneerde Chinese Pekingglazen vaas, zwart met wit, gedecoreerd met vlinders, symbolen en tekens, 20e eeuw in goede staat 21x11,5cm
Zes oude Duitse Meissen porseleinen kop en schotels decor van streublümchen omstreeks 1960, theekan, melk en suikerpot, theezeef, chip theekan verder in goede staat 8-23cm. Cond:G
Zeer grote 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy kom, met geschulpte omranding, rondom met coulissendecor, floraal en figurendecor(haarlijn) 10,5x25,3cm Cond:R
Zeer zeldzame 16e/17e eeuwse Wanli kom met coulissen, floraal en vlinderdecor, in goede staat 15x34ø
Twee kleine antieke Hollandse vaasjes, design Colenbrander, decor aardbeien, 33D in originele doos, Cond:G 8,5x8,7x8,7cm.
Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.
Antieke Hollandse vaas, design Colenbrander Ram Arnhem patr.bloed. schilder Fr jaar 1931 in zeer goede staat 15x8,3cm. Cond:G
Antieke grote polychrome platelen vaas, design Colenbrander, plateelbakkerij Ram Arnhem Holland, 1922 schilder Willem, in goede staat 22,7x12,5cm.