This website uses cookies

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Sold
Schilderij, Brandsma 1454
Schilderij, Brandsma

Result:

30 EUR

Schilderij, G. Schödl 1933 1453
Schilderij, G. Schödl 1933
Starting price 25 EUR
Tekening, paarden 1452
Tekening, paarden
Starting price 20 EUR
Sold
Onduidelijk gesigneerd, modern 1451
Onduidelijk gesigneerd, modern

Result:

95 EUR

5 Etsen, Kwint 1450
5 Etsen, Kwint
Starting price 50 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1449
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Starting price 30 EUR
Sold
Schilderij, Alfred Zimmerman 1448
Schilderij, Alfred Zimmerman

Result:

30 EUR

Schilderij, Guy Fouget 1447
Schilderij, Guy Fouget
Starting price 30 EUR
Schilderij, Helmut Grundner 1446
Schilderij, Helmut Grundner
Starting price 35 EUR
P. de Bruin, Loosdrecht 1445
P. de Bruin, Loosdrecht
Starting price 35 EUR
S. Tamisi, rozen 1444
S. Tamisi, rozen
Starting price 35 EUR
Verzameling Duitse houtsnedes etc. 1443
Verzameling Duitse houtsnedes etc.
Starting price 35 EUR
Oostrom 1975 1442
Oostrom 1975
Starting price 35 EUR
Sold
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1441
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Result:

35 EUR

Diverse gravures, litho's, etsen. 1440
Diverse gravures, litho's, etsen.
Starting price 100 EUR
Sold
Landkaart Overijssel, 18e eeuw 1439
Landkaart Overijssel, 18e eeuw

Result:

70 EUR

Sold
2x Adrie Arendsman, zeefdruk 1438
2x Adrie Arendsman, zeefdruk

Result:

35 EUR

Landschap Le Luberon 1437
Landschap Le Luberon
Starting price 50 EUR
Gesigneerd Verschuur, boomlandschap 1436
Gesigneerd Verschuur, boomlandschap
Starting price 40 EUR
Gravure, 17e-18e eeuw 1435
Gravure, 17e-18e eeuw
Starting price 40 EUR
Sold
Schilderij, stilleven 1434
Schilderij, stilleven

Result:

35 EUR

Sold
Schilderij, zeegezicht 1433
Schilderij, zeegezicht

Result:

30 EUR

Schilderij, A. Selhorst 1432
Schilderij, A. Selhorst
Starting price 40 EUR
Sold
A. Roskam 1431
A. Roskam

Result:

40 EUR

Sold
Damesportret, 19e eeuw 1430
Damesportret, 19e eeuw

Result:

45 EUR

2-Luik, Nellie de Mulder 1429
2-Luik, Nellie de Mulder
Starting price 40 EUR
Schilderij, Duitse soldaat 1428
Schilderij, Duitse soldaat
Starting price 60 EUR
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart 1427
Verzameling Duitse lithografiën, scheepvaart
Starting price 50 EUR
Duitse tekening 1426
Duitse tekening
Starting price 60 EUR
Sold
Schilderij ca. 1900 1425
Schilderij ca. 1900

Result:

45 EUR

Ets, Geert Maring 1424
Ets, Geert Maring
Starting price 40 EUR
Bep Toscani '93, 22/35 1423
Bep Toscani '93, 22/35
Starting price 40 EUR
Bep Toscani '93, 20/35 1422
Bep Toscani '93, 20/35
Starting price 40 EUR
Modern, tulpen 1421
Modern, tulpen
Starting price 40 EUR
Schilderij, J. Fehnendahl 1420
Schilderij, J. Fehnendahl
Starting price 40 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1419
Starting price 40 EUR
Sold
Schilderij, stilleven met kraanpot 1418
Schilderij, stilleven met kraanpot

Result:

40 EUR

Sold
Schilderij, portret Saskia 1417
Schilderij, portret Saskia

Result:

40 EUR

Sold
Damesportret 1416
Damesportret

Result:

40 EUR

Sold
Schilderij, F. Riotte 1415
Schilderij, F. Riotte

Result:

60 EUR

Sold
3 Werken van Theo Goedvriendt 1414
3 Werken van Theo Goedvriendt

Result:

45 EUR

Sold
Schilderij, R. Falkenberg 1413
Schilderij, R. Falkenberg

Result:

70 EUR

Stilleven 1412
Stilleven
Starting price 40 EUR
Schilderij, B. Mügge 1411
Schilderij, B. Mügge
Starting price 60 EUR
Ongesigneerd havengezicht 1410
Ongesigneerd havengezicht
Starting price 45 EUR
Antieke landkaart 1409
Antieke landkaart
Starting price 50 EUR
2 Engelse prenten, 19e eeuw 1408
2 Engelse prenten, 19e eeuw
Starting price 100 EUR
Sold
Ru van Rossum '86 1407
Ru van Rossum '86

Result:

40 EUR