This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

29. Juliveiling 2016

Auction on Friday, July 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

H. van Meegeren
Starting price 350 EUR

H. van Meegeren Amsterdam 1884-1947, vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 30x40cm Cond: G

Landkaart Hamburg, 18e eeuw
Result: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse landkaart, Grundriss Kayser Freien Reichs eine Handelsstadt Hamburg 1791, vochtvlekje, 62x95cm gravure op papier Cond:R/G

Schilderij haven, Alfred Olsen
Starting price 350 EUR

Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Starting price 250 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, duinlandschap bij avond, olieverf op linnen 55x75cm Cond:G

Schilderij Perzisch schrift
Starting price 100 EUR

Antiek Perzisch handgeschreven en geschilderd blad uit de koran, met gouddecor, 18e-19e eeuws 17x7,5cm. Cond:G

Ongesigneerd, 18e-19e eeuw
Result: 100 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, man die vrouw versiert in de taverne, beschadigingen 18-13cm Cond:R/G

Richard Matouschek
Starting price 170 EUR

Richard Matouschek 1920-1970, surrealistisch landschap, olieverf op paneel 50x60cm. Cond:G

Schilderij, Madonna met kind
Result: 450 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuws Maria met kind, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Schilderij, havengezicht ca. 1900
Result: 100 EUR

P.Ooms omstreeks 1930, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Klein 18e eeuws schilderijtje
Starting price 120 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw wandelaars met heilige in landschap, olieverf op paneel 10,5x12,3 Cond;R/G

2x Joop Stoop
Starting price 100 EUR

Twee x Joop Stoop 97 Deventer, verso, abstracte compositie, houtskool op papier 29x33cm Cond:G

2x J. Luigini
Starting price 100 EUR

Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G

Pendant, F. Gumsheimer
Starting price 150 EUR

Pendant Friedrich Gumsheimer, Duitse school omstreeks 1900, 1 See bei Elmau Tirol, 2 Hechtsee bei Kufstein, olieverf op paneel 25x15cm.Cond:G

Hollandse school, haven
Starting price 500 EUR

Hollandse school omstreeks 1920, Hollands havengezicht, olieverf op linnen 31x32cm Cond:G

Schilderij, A. van Gils
Starting price 150 EUR

Arnout van Gilst 1898-1982, winters stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 36x50cm. Cond:G

Schilderij A. van Gilst
Starting price 150 EUR

Arnout van Gilst 1898-1981 boereninterieur met familie aan het eten, olieverf op linnen 53x37cm. Cond:G

Ongesigneerd ca. 1800
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, portret van een priester(op koper) olieverf op paneel 21x18,5 Cond:G

Schilderij 17e eeuw
Starting price 500 EUR

Joannes Nepomuceus patronus laborantium, 17e eeuws portret, olieverf op paneel 33x24cm. Cond:G

Artur Feudel
Result: 550 EUR

Artur Feüdel, Duitse school 1857-1929, landschap met koeien, Noordwijk, olieverf op paneel 29,5x20cm. Cond:G

Schilderij naakte dame
Result: 150 EUR

Onduidelijk omstreeks 1900 Jugendstil, naakte dames aan de waterkant, olieverf op linnen (oud Duits invoeretiket) 100x70cm Cond:G

Schilderij, J. Kruysen
Starting price 150 EUR

Jan Kruysen 1874-1938, landschap met boerderij, olieverf op paneel 34x27cm Cond;G

Paul Morro stilleven
Starting price 250 EUR

Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G

Schilderij bomschuiten,
Starting price 480 EUR

A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

L. Meyer
Result: 900 EUR

L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G

Schilderij, Ton Ancone, fazanten
Result: 110 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, Theo van Oorschot
Starting price 200 EUR

Theo van Oorschot Schijndel 1920-1989 s'hertogenbosch, landschap met boerderij en schapen, olieverf op paneel 36x31cm Cond:G

Krystyna Szalewska
Starting price 80 EUR

Krystyna Szalewska 1945 Polen, fantasievoorstelling, pastel op papier 37x36cm. Cond:G

Schilderij paarden
Starting price 1.250 EUR

K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G

Schilderij Indonesisch
Starting price 80 EUR

Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij 17e eeuwse Madonna
Starting price 3.000 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 verso linnen I.D. Gibb, mogelijk Robert I Gibb, Italiaanse Madonna met kind 58x84cm. Cond:G

Schilderij Duits landschap
Starting price 850 EUR

P.J.J. Bogaert 1807-1894 Duits riviergezicht met figuren, olieverf op paneel 55x45cm. Cond:G

Schilderij, H. Bogman
Starting price 600 EUR

H.A.C Bogman 1890-1975 den Haag, Hollands landschap met 5 koeien olieverf op linnen 60x40cm Cond:G

2 Portretten in Empire lijst
Starting price 675 EUR

D'apress A. de mandre, 2 emaille geschilderde portretten in prachtige vergulde messing lijsten, twee stukjes weg, mooie kwaliteit 15ø Cond:G

A. Karssen
Starting price 3.000 EUR

Anton Karssen 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel 70x49cm Cond:G

Bernard Leemker
Result: 200 EUR

Bernard Leemker 1899-1990 Spaanse Flamenco danseres op terras, gouache op papier 54x72cm Cond:G

Schilderij Koempoel
Starting price 300 EUR

Sujatno Koempoel 49, 1912-1987, Indonesische markt met figuren, olieverf op paneel 28,5x20,3cm Cond:G

Stutterheim
Starting price 220 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 landschap bij Kortenhoef, olieverf op linnen 30x40,5cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Starting price 300 EUR

Peter van den Braken 196-1979, landschap met boerderijen, verso Brabants landschap, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

P. van den Braken, zeegezicht
Starting price 250 EUR

Peter van den Braken 1896-1979 verso etiketten tentoonstelling, voorstelling zeilboten race "Regatta" olieverf op linnen 60x50cm Cond:G

Schilderij
Result: 540 EUR

Jacob Simon Hendrik Kever, Amsterdam 1854-1922 Laren, vaas met bloemen, olieverf op linnen 53x44cm Cond:G

Franse school Etienne Bouille
Starting price 300 EUR

Etienne Bouille 1858- 1933 Franse school, landschap met landgoed, vee met wasvrouw, olieverf op linnen 80x 52cm. Cond:G

33 Mappen met etsen
Starting price 3.300 EUR

Zeldzame antiquarische 33 delige Floa Londinensis(afzonderlijke nummers, opeenvolgend) new series door William Jackson Hooker 1785-1865. plants indigenous to Great Britain, the discriptions by William...

Schilderij van Diggelen
Starting price 750 EUR

C.A.V van Diggelen omstreeks 1900, mogelijk schuilnaam van de schilder Cor Bouter, schilderde voor diverse galerieen onder diverse namen, landschap met moeder, kinderen, paard, kip, koeien en bloesemb...

Ovaal portret, orde v.d. NL leeuw van B.L. Hendriks 1872
Result: 400 EUR

B.L Hendriks 1872, Barend Leonardus 1830-1899, portret van een heer met ridderorde, mogelijk van adel met prachtige vuurvergulde ovale lijst, olieverf op linnen, in goede staat 77x60cm.

Schilderij, priester
Starting price 900 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw priester met heilig kruis en Praag op de achtergrond, originele ongerestaureerde staat, olieverf op linnen Cond:R/G 150x93cm.

W. v/d Vliet
Starting price 940 EUR

W. v.d Vliet 1856-1924 omstreeks 1900 Hollandse kustplaats met scheepsbouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Schilderij, Jan te Wierik
Result: 650 EUR

Jan te Wierik, Hengelo 1954-2002, fantasie figuur, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Starting price 750 EUR

Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G