Ongesigneerd 19e eeuw, duiven in de stal, olieverf op linnen 25,5x20,5cm. Cond:G
Engelse school, 19e eeuw Engels landschap met paard, jongen met hond(gat in linnen) olieverf op linnen 77x64cm Cond:R
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1800, musicerend gezelschap, originele empire lijst (nooit uit lijst geweest) pastel op papier 28x20cm. Cond:G
J.B. Laquin omstreeks 1849 Franse school, twee 19e eeuwse portretten in vergulde lijst, olieverf op linnen 33x29cm. Cond:G
K.F Bombled 1822-1902, koninklijk paar op jacht, olieverf op linnen, oude bedoeking, 49x37cm Cond:R/G
Chris van der Windt 1877-1952 Leiden, landschap met sloot en bruggetje, olieverf op linnen 24x39cm. Cond:G
Klaas Gubbels '89 printed art nr 6, lithografie op papier, 60x53cm Cond:G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Jan Harm Weijns 1864-1945, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 35x45cm. Cond:G
Frans Helfferich Den Haag 1871-1941, eenden in hoog gras, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Ton Ancone (Oldenzaal) landschap met fazanten, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Evert Moll 1878-1955, vaas met rozen, olieverf op paneel 31x23cm. Cond:G
L. Meyer 19e eeuw, mogelijk Louis Meyer, schepen op zee bij avond, olieverf op paneel 20x27cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, taverne met figuren, olieverf op paneel 26,5x19,5cm Cond;G
A. Karrsen 2e helft 20e eeuw, bomschuit op het strand met visser, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Paul Morro 1925-1972(Ingfried Paul Henze Morro) Duitse school, vaas met bloemen olieverf op linnen, 70x80cm. Cond:G