Ids Wiersma 1878-1965, winters dorpsgezicht in zonlicht (Drachten), olieverf op linnen 18x30cm Cond:G
ANO DOINI M.D.C II (1610), portret van een edele dame, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Dupont Cohiba set bestaande uit een dasklem en manchetknopen, Staal vergulde manchetknopen en dasklem met een silhouet van een vrouw van zwart emaille. ø manchetknopen 16 mm, dasklem 51 mm. En een aa...
Lot diverse werken Ids Wiersma 1878-1965 Dokkum, 2x ets 6x zwarte inkt(1 werk lichte vochtschade) 10-20cm. Cond:G
De Geus, 17e 18e eeuw, stadsbrand met figuren bij nacht, olieverf op paneel. 34,5x23,5cm. Cond:G
Ongesigneerd 18e eeuws mythologische voorstellingen, vele figuren bij bron, olieverf op linnen 76x100cm Cond:G
Kavel zilver bestaande uit een servetband en vingerdoekband, 835/000, met gravure, suikertang met roosjes, 835/000, en 6 kleine theelepels, 800/000, met strak gevormde bak en lofje aan de steel. Tota...
Lot zilveren sieraden bestaande uit een brede slavenband, 25 mm, met bewerking aan de bovenzijde, twee manchetknopen met ruiter te paard, vijf zilveren knopen, ø 14 mm, een sluiting, twee knoppen en ...
Bijzondere zilveren naainecessaire-combinatie, 835/000, opgebouwd uit een naaldenkoker, een priem, een talkdoosje met strooigaatje uit 2 delen met vergulde binnenzijde. Voorzien van een golvend decor ...
Lang gouden collier, 585/000. Collier met een vierkante palmier schakel, ø 1,9 mm. ca. 16 gr. Lengte 82 cm.
Drie oude Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor en goudrand, 2e helft 20e eeuw 24,8cm. Cond:G
Twee oude Japanse familie Verte dekselvazen 20e eeuw, in goede staat 28,5x13øcm.
Twee designglazen bolvazen, 1x groen, 1x gewolkt, beide in goede staat en gemerkt.
Finse glazen vogel, parelduiker. O. Toikka 2e helft 20e eeuw. 11,5x17x7cm. Cond:G
Groot kavel met diverse zilveren Nederlandse munten waaronder: 59 zilveren guldens 1954-1967, 19x zilveren 2,5 Gulden 1959-1966, 8x zilveren 10 Gulden 1970-1973 en 5x zilveren 50 Gulden 1978-1994. Tot...
Kleien antieke huisaltaar omstreeks 1900 met floraal decor, gouddraad en afgebeelde heilige, in goede staat. 17x13,5x4,5cm.
Antiek notenhouten bureau inkstel met 2 flacons en 3 pennen, 2 met 14 karaat gouden vulpen tip, 17x27x17cm. Cond;R/G
Vier antieke zeldzame brillenkokers en 1 losse bril(verzilverd) 19e eeuws. Cond:G
Tag Heuer horloge, staal 200 professional, met groene leren band en klip. Nr.: G47112. In originele doos.
Gouden zegelring, 585/000, met onyx. Gouden zegelring met langwerpige onyx. ca. 7,3 gr. ø 65. Enkele deukjes
Lot brillen met zilver en goud, Vier brillen met zilveren montuur en drie brillen met gouden montuur. Allen antiek
Zilveren Gourmetarmband, 925/000 . Armband bol model voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 11 mm, lengte 22 cm. Voorzien van veiligheid. In goede staat.