Vijf delen antiek Japans of Chinees porselein, omstreeks 1900 of ouder, vaas met vogels en tekst, 2 kommen, bordje met vogels en tekst, en een dekselrijstkom, gemerkt, beschadigingen en haarlijnen 11-...
Kristallen inktstel met zilver, 835/000, op houten basement. Fraai inktstel met 2 bolle inktpotjes met ovaal en markiesvormig slijpsel voorzien van zilveren kraag en dop versierd met parelrand. Met th...
Antieke Duitse eikenhouten pendule omstreeks 1920, gemerkt mauthe, in goede staat slinger niet compleet 31cm. Cond:G
Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Vier zilveren beursjes. Een grotere strakke tasbeugel met een een gevlochten tasje, 8x7 cm, een beursje met een halfronde beugel met gestreepte bewerking, 5x7 cm, een glad gecontourneerde beugel met g...
Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Negentiende eeuwse Franse reiswekker, eigenbouw, slagwerkveer kapot 24cm. Cond:R
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Gouden ring, 585/000, pave gezet met briljanten. Breedte 5,5 mm ca 3,4 gr. ø 62
Twee antieke Jade cups, omstreeks 1900 met houten consoles, in goede staat. 3,5x11,8x7øcm.
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Hollandse 17e-18e eeuwse pallisander met ebbenhouten kussenkast.Lade, robbelijsten en leeuwenkoppen, scharnieren uit de tijd, slot later. 203x210x75cm. Cond:G
Houten gebedsketting van handgesneden kralen houten kralen, ø 14mm, roodgeverfd. Bevestigd aan een double sluiting. Lengte 63 cm
Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.