Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Zeer fraaie zilveren Empire pijpencomfoor, 835/000. Ovaal model met opgelegde gladde rand, met ovale voet geplaatst op een houten plateau met 4 bolpoten. De pijpencomfoor is voorzien van een koperen b...
Duits meissen porseleinen servies, midden 20e eeuw, bloem en gouddecor. 9 delig+ 6 gebaksborden, 6 kop en schotels, koffiekan melkkan en suikerpot. in zeer goede staat. 5,5-23cm.
Antiek tafelstuk met hert en groenglazen geplooide schaal omstreeks 1900, messing overgeschilderd, goudkleurig 33x30ø Cond:R/G
Collier van parels, gemaakt van natuurlijk materiaal, met verschillende kleuren, voorzien van magneetsluiting. ø 12 mm, lengte 42 cm. Nieuw
Vijf oude augenwender, klokjes 20e eeuw o.a. prodent reclame en klok 10-30cm. Cond;R/G
Zilveren strooilepel, 835/000, met ronde bak voorzien van opengewerkte kruisjes en een steel met filetrand. MT.: G.A.van Geelen, Schoonhoven jl.: Y:1883. 15 cm, ca 25 gr. In goede staat
Grote antieke Chinees porseleinen Chine de Blanc figuur, Pelchrim met stok en hoed, 19e eeuws, mooie kwaliteit, gedetailleerd uitgevoerd. 32,8cm. Cond:G
Oude perkament beschildering met tekst (huid) vermoedelijk Afrikaans, 20e eeuw 222x36cm. Cond:G
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Solitairring WG 585/000 met briljant. Ring WG met spiegelchaton met strakke bewerking, voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0.09 crt. ø 52 ca. 3.2 gr.
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Lot met 4 zilveren armbanden bestaande uit een klein slavenbandje met gravurebewerking, ø 48x45mm, een fijne rinkelband, een brede biesmarkarmband, 10 mm, en een armband met carneolen. Totaal ca 67 gr...
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Antieke neogotische bronzen portre Montre met zakhorloge, functies niet getest. 17cm. Cond:G
Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G
Vier antieke Duitse Stadt Meissen porselein opengewerkte borden, zwiebelmuster decor en goudrand. omstreeks 1920. 22ø Cond:G
Antieke messing Jugendstil wandpetroleumlamp omstreeks 1900, later geelectrificeerd, gebloemde kap 40x24x15cm. Cond;R/G
Antieke Thüringen porseleinen figuur omstreeks 1900, slapende vrouw in stoel, beschadigd. 12cm. Cond:R
Gaaf antiek Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met vergulde monturen 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in zeer goede staat. 36-50cm.
Zilveren Jugenstil lepel, 800/000, met fraai florale handgravure op de steel. Duits ca 49 gr. 21 cm.
Zilveren luciferhouder, 925/000, Engels. Luciferhouder versierd met Biedermeier krulgravures. MT.: Arthur & John Zimmerman, Birmingham jl.: A: 1900. Grootte 40x30x10 mm. ca. 21 gr. In goede staat.